Arama Yap

Gardırobunu Yenilemeye Hazır Mısın?

Birçok kadının ortak zevki alışveriş… Hepimiz alışveriş yapmaya bayılıyoruz. Kimi zaman ihtiyaç alışverişi, kimi zaman kendimizi şımartmak, kimi zaman da türlü türlü bahaneler yetiyor bir şeyler almamıza.

Peki ya alışverişin en renkli ve en zevkli hali nedir? Tabii ki indirimler! Alışveriş için bahaneler arttıkça doğal olarak indirim isteğimizde artıyor. Eğer indirim alışverişi listen hala hazır değilse endişelenme. Senin için yılın trend parçalarından oluşan bir indirim listemiz var ☺ 

İlk olarak kışın olmazsa olmazı taytlar. Taytlar her kombine uyum sağlamakla beraber rahatlığı sayesinde gönlümüzde taht kuruyor. Hele bir de sıcacık tutuyorsa tadından yenmez. Kış aylarında her kombininin vazgeçilmezi olacak Live Up Termal Tayt ile sıcacık kalmak istiyorsan alışveriş listenin başına eklemeyi unutma!

Peki ya taytın üzerine en çok ne yakışır? Sweatshirt dediğinizi duyar gibiyim. Kombinini spor şık hale getirmek trend bir sweatshirt ile çok kolay. Mesh Neck sweatshirt bileklerinden ellere doğru gelen file detayları ile trend ve şık bir görünüm elde ederken, yine aynı file detaylara sahip boyun kısmı ile de sizi soğuklardan korur. Siyah mesh neck sweatshirt ile tarzını konuşturmak çok zevkli!

Kombinimiz hemen hemen tamamlandı. Fakat üzerimize bir şey almadan olmaz. Açık hava yürüyüşlerinde sana eşlik edecek, rüzgârdan ve yağmurdan koruyacak ve kombinlerine renk katacak performer ceket üzerinde ağırlık hissettirmeden sana eşlik edecek.

İşte Penti’nin renkli indirim günlerinde kombinimiz çok, alışveriş yapmamaya bahanemiz yok. Birbirinden güzel koleksiyon ürününü indirimli fiyatlarla satın almak için renkli indirim günlerini kaçırma!

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Gardırobunu Yenilemeye Hazır Mısın? - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Kış Gelirken Kabuğuna Çekilmek Yerine Tam Tersine Kabuğunu Kır!

Yaz aylarında bedenimizin alıştığı tempo ve aktivite yoğunluğu kış aylarında azalır, aynı zamanda yazın bitişi, ağaçların yapraklarını dökmeye başlaması ve...

Kapat