Arama Yap

Gelinlerin Tatil Valizi

Gelinlerin Tatil Valizi

Düğün hazırlıkları tamam da, balayı hazırlıklarından ne haber? Balayı, yeni çiftin mutluluğunu taçlandıran bir tatil olduğu kadar, düğün töreni ve getirdiği tüm stresin de bitmesi anlamına geliyor. Balayınızı hayal etmek bile çok güzel değil mi… Belki pırıl pırıl güneş ve deniz; belki de lüks ve prensesler gibi hissettiren bir mekan… Balayı alternatifleri çok… O zaman gelin balayı valizinizi birlikte hazırlayalım. Gelinlerin tatlı balayı valizi telaşı başlasın!

1. Balayı Valizinin Demirbaşları
Balayı tatilinizin tadını çıkarmak, başbaşa geçirdiğiniz bu zamanı daha özel kılmak ve partnerinize sürprizler yapmak için valizinizde olmazsa olmaz parçalara bakalım.
Özel iç çamaşır takımları: Valizinizde mutlaka bir iki tane çekiciliği ile ön plana çıkan iç çamaşırı olmalı. Safari, dağ yürüyüşü, dalış odaklı bir balayı bile olsa o çamaşırlar o valizde bulunsun. Gündüzleri bir kenara bırakın, geceler de önemli.
Babydoll ve Bodysuit: Özel bir balayı için bir babydoll ve şık kıyafetlerinizle kullanabileceğiniz bir bodysuit valizinizde çok iyi durur.
Jartiyer: Özel bir akşam yemeğinde kıyafetiniz jartiyer ve jartiyer çorabı ile kullanabilirsiniz. Evliliğiniz ilk şık akşam yemeğine çok yakışacaktır.
Gecelik ve Pijama: Sıcak yaz geceleri için bir gecelik bir de şort-atlet pijama takımı olmazsa olmaz.
Balayı valizinizin demirbaşı olan bu parçaları Penti’nin Gelin Koleksiyonu’nda bulabilirsiniz.

2. Balayı Valizinde Olmaması Gerekenler
Balayı valizinde olmaması gerekenleri neden yazdığımızı merak ediyorsunuz değil mi? Öncelikle bunu açıklayalım… Balayı, insanın hayatında kaç kez gerçekleşen bir tatil ki? İşte bu sebeple, sizinle olmaması gerekenleri de yazmalıyız. Balayı valizinizde,
– İşinizle ilgili evraklar,
– Yakanızı bırakmayan sorumluluklar,
– Sürekli çalan telefonlar,
– Gönderilmesi gereken mailler,
– Bilgisayar-telefon oyunları,
– Bitirmek istediğiniz akıcı bir kitap,
– İzlemek istediğiniz ünlü bir film gibi şeyler olmamalı…
Balayı, partnerinizle birlikte kutladığınız bir kavuşma tatili gibi ve iki kişiye özel olmalı.

3. Balayı Görünümlü Yaz Tatili Valizinizde Olması Gerekenler
Balayı denince akla genellikler yaz tatili geliyor. O zaman herkes bikinilerini, mayolarını ve plaj elbiselerini yanına alsın! Bir gelinden beklediği üzere beyazları tercih etmeyi ihmal etmeyin.
Çizgili elbiselerin, hasır çanta ve şapkaların çok popüler olduğunu bir siz güzel gelinlere de hatırlatmak isteriz.

Balayı valizi konusunda temel parçaları yanınıza aldıysanız, kalanları zaten halledersiniz. Tüm temel parçalara Penti‘den ulaşabilirsiniz.
Keyifli bir düğün ve unutulmaz bir balayı olsun!

 

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Gelinlerin Tatil Valizi - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Yazın Sağlıklı Beslenmek

Yazın sağlıklı beslenmek hepimize kolay görünür. Yaz meyveleri, bolca içecek ve zeytinyağlılardan oluşan öğünler yazın sağlıklı beslenmenin temelleri gibi duruyor...

Kapat