Arama Yap

Hafta Sonu Stil Önerileri

Hafta Sonu Stil Önerileri

Hafta sonu planları nasıl gidiyor? Pazartesi gününden başlıyoruz hafta sonu planları yapmaya. Nereye gideceğimizi, kimle olacağımızı planlıyoruz. Farklı hafta sonu planları için, farklı hafta sonu stil önerileri ile karşınızdayız.

sportif hafta sonu için stil önerileri

1. Sportif Hafta Sonu İçin Stil Önerileri
Hafta sonu planlarında okları spora ve sağlıklı yaşama mı çevirdiniz? Süper. O zaman önce Penti’nin Active koleksiyonuna uğrayalım. Sonra başlasın stilinizi oluşturma macerası. Sezon modasını yakalayın ve stilinizin çizgilerini netleştirin. Bu sezon, koleksiyonlarda kadifenin, ışıltılı kumaşların ve doygun renklerin bolca yer aldığını görüyoruz. Kızlarla salonda geçirilecek bir hafta sonu için, crop bluzlar ve taytlar arasından olabildiğince renkli seçimler yapın. Park ve ormanda koşanlar da sweatshirt ve hoodie’lerden muhakkak edinsin.

partileme planları için stil önerileri

2. Partileme Planları İçin Stil Önerisi
Hafta sonu partilerin tadını çıkarıp, eğlenceye doyacaksınız şimdiden kalbimizin sizinle olduğunu bilmenizi isteriz. Partinin yıldızı olup parlamak için, ışıltılı kıyafetlerden yararlanabilirsiniz. Sezonun olmazsa olmaz detayı olan fileyi de ister çorabınızda, ister bluzunuzda kullanın. Filesiz olmaz…

evde keyif planları için stil önerileri

3. Evde Keyif Planları İçin Stil Önerisi
“Evde yan gelip yatacağım işte, ne stili” dediğinizi duyar gibiyiz. Vallahi inanmadık. Sabah uyanıp, pijamanızın üzerine sabahlığınızı giyip, TV karşısında enfes bir keyif yapmayacak gibisiniz. Sonra o pijamalar yerini tayt ve bodylere bırakır, ev arkadaşlarla dolar taşar, kahvaltıdan akşam yemeğine gün harika bir şekilde uzar. Hafta sonu keyfinizi yukarı taşıyacak konforlu ev giyim ürünleri Penti‘de.
Sıcacık ve mutlu bir hafta sonu olsun.

alışveriş planları için stil önerileri

4. Alışveriş Planları İçin Stil Önerisi
Tek başına ya da kızlarla alışveriş turu planlıyorsanız, bu maddeye hoş geldiniz! Alışverişe çıkarken bile neden stil sahibi bir görünüm yakalamanız gerektiğini merak ediyorsanız hemen cevap verelim… Alışverişe çıktığınızda kendinizi iyi hissediyorsanız, güzel seçimler yapar, deneme kabininde kendinizi iyi ve mutlu görürsünüz. Saç ve makyaj konusunda özenli olmayı ihmal etmeyin. Bir jean, bir bluz ile gayet şık olmanın yolu, iyi bir saç ve makyajdan geçer.

keyifli bir yemek için stil önerisi

5. Keyifli Bir Yemek İçin Stil Önerisi
Sevdiklerinizle bir araya gelip, bir masanın etrafını doldurmak ve sohbete dalmak ne kadar güzel bir fikir değil mi? Keyifli bir akşam yemeği için hafif bir dekolte, sezon trendlerine göz kırpan bordo tonlarında bir makyaj ve kocaman bir gülümseme yeter de artar bile.
Dekolte konusunda kendinizi kısıtlamayın. Tüller, fileler, parlak kumaşlar sizinle olsun!

Hafta sonunu keyifli geçirmek için bu harika seçenekler umarız işinize yarar.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Hafta Sonu Stil Önerileri - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
sportif kış
Kışın Yapabileceğin 5 Spor Aktivitesi

Kışın öteki adı, bahar ve yaza hazırlanma mevsimi olsun mu? Olabilir bizce… Çünkü kışın, bahar ve yaz için hazırlanmak konusunda...

Kapat