Arama Yap

Havuz Keyfinize Keyif Katacak Öneriler

Havuz Keyfinize Keyif Katacak Öneriler

Havuz keyfinizi partiye çevirmeye hazır mısınız? Havuz keyfinize keyif katacak önerilerle geldik. İsterseniz yaşadığınız konutun havuzunda olun, isterseniz bir otelde keyifli bir hafta sonu organize edin, isterseniz de kendi havuzunuzda parti yapın… Ama ille de havuz keyfinize keyif katın.

Havuz Keyfi

1. Arkadaşlarla Güzel
Havuz keyfi en iyi arkadaşlarla olur. Havuz keyfinize keyif katacak olan en önemli unsur onlar. Muhakka ekibi toplayın ve bir konsept belirleyin. Sizi mutlu edecek bir konsept yeterli. Örneğin herkesin pembe giymesi ya da herkesin bir oyun önerisi getirmesi gibi…

2. Hazırlıklar Tamam mı?
Havuza gitmeden önce bone ve gözlüklerinizi mutlaka edinin. Bazı havuzlarda bone ve gözlük zorunludur. Erkenden önlem almakta fayda var. Ayrıca havuz suyunun kimyasallarının uzun süre üzerinizde kalmaması için yedek bikini ve mayolarınızı hazırlayın.

3. Yeme-içme Hazırlıkları
Gideceğiniz havuzda yeme-içme olanakları nasıl? Emin değilseniz yanınıza ısı korumalı çantalarla yiyecek içecek getirmeyi ihmal etmeyin. Yüzmek insanı epey yorar, enerjiniz erken bitmesin.

4. Giyim Hazırlıkları
Bikini ve mayolarınıza ek olarak, havuzda çok rahat edeceğiniz kaftan ve kimonoları mutlaka yanınıza alın. Hızlı kuruyan terlikler ve şapka da çok işinize yarayacaktır.

5. Flamingosuz Olmaz
Flamingolar son yılların gözdesi. Havuz kenarında güneşlenmeyi bir kenara bırakın, artık havuzda güneşlenme zamanı. İçeceğinizi alın ve flamingonun keyfini çıkarın.

6. Oyun Zamanı
Havuz keyfi için arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz oyunları mutlaka düşünün. Geleneksel kart oyunlarını biraz çeşitlendirin ve hatta kazanan için bir de ödül belirleyin. Hafıza oyunları, tahmin oyunları, kelime bulmaca oyunları gibi şeyler keyfinize keyif katar. Kazananlar ödül alsın, kaybedenler de havuza atlasın.

7. Havuz Keyfi Biterken
Gün boyu uzun süre hareket halinde ve güneş altında olduğunuzu unutmayın ve bolca su için. Üzerinizde ıslak bir bikini ya da mayo varsa mutlaka değiştirin. Havuz keyfiniz yarım kalmasın.

Havuz keyfiniz için ihtiyaç duyduğunuz birbirinden güzel parçalar Penti’de!

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Havuz Keyfinize Keyif Katacak Öneriler - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Tatil Keyfinize Keyif Katacak Öneriler

Tatilde dinlenmek, sorunlardan ve sorumluluklardan uzaklaşmak temel nokta. En ufak sorun bile başınızı ağrıtmasın. Tatil keyfinize keyif katacak önerilerimizi sizler...

Kapat