Arama Yap

Hayatının Her Anında Yanında Olacak Çoraplar

Hayatının Her Anında Yanında Olacak Çoraplar

İster yaz olsun ister kış sürekli giydiğimiz bir şey varsa o da çoraplar. İnceliği kalınlığı ve uzunluğu değişiyor ama hiç hayatımızdan çıkmıyor. Peki işte, okulda, sokakta çoraplara nasıl yer vermeliyiz? İşte böyle…

Sokak Stili

Sokak stili son zamanlarda daha sık karşımıza çıkmaya başladı. Bunun için de bir şey önerelim dedik biz de. Salaş kazaklarla bu minimalist çorabı giymeye ne dersin? Tarzına inanılmaz modern bir görüntü katacak.

 

Şık Bir Akşam Yemeği

Sevgilin veya arkadaşlarınla akşam yemeğine çıkıyorsun ve ne giyeceğini bilmiyor musun? Bu kombini aklında tut o zaman. İhtiyacın olanlar; bir adet etek, bir adet kazak veya bluz, bir adette külotlu çorap. Bu kadar mı dediğini duyar gibiyiz. Değil, bu külotlu çorap öyle sıradan bir külotlu çorap değil arkasında bulunan kırmızı taşlar ile göz alıcı olmanı sağlayacak.

 

İş

İster kurumsal bir şirkette çalış ister daha rahat bir şirkette, kesinlikle ihtiyacın olan parça siyah külotlu çorap. Etek veya elbise altına giyebileceğin hayat kurtarıcı bir parça olacak senin için.

Okul

Lisede genç kızlar giyim kuşamlarına biraz daha özen göstermeye başlar çoraplarda bunlara dahil. Artık siyah diz altı çoraplar çok klasik kalıyor daha özgün modeller okulda dikkat çekici olmanı sağlayabilir.

Spor Tarz

Eğer spor bir tarzın varsa bu çorap tam sana göre. Biz siyah beyazını seçtik çünkü kısa siyah bir tayt, üstüne siyah tişört, spor ayakkabı ve beline de siyahlı bir oduncu gömleği ile kombin yapabilirisin diye düşündük.

Kutlama

Doğum günü veya yıl dönümü gibi günlerde kombin yapmak her zaman zor oluyor biliyoruz. İşini biraz daha kolaylaştırmak istersen bu önerimizi dikkate alabilirsin. Siyah bir kombin yapıp file  külotlu çorap seçerek daha iddialı olabilirsin.

 

 

Gece Hayatı

Gece hayatına hazırlanırken, günlük hayatımızda giyemediğimiz daha iddialı parçaları giymek için bir fırsatımız oluyor. O yüzden her şeyin daha parlak daha simli olanını rahatça giyebilirsin. Parlamaktan korkma!

 

Günlük modellerden şık modellere aradığın bütün çoraplara kolayca ulaşmak için penti.com’a bir göz gezdir deriz.

 

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Hayatının Her Anında Yanında Olacak Çoraplar - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Spora Başlaman İçin 5 Neden

Aklının bir köşesinde hep spora başlamak var biliyoruz. Yoksa sende hep haftaya başlarım diyenlerden misin? O zaman bu yazımızı kesinlikle...

Kapat