Arama Yap

Haziran Ayında Burçları Neler Bekliyor?

Haziran Ayında Burçları Neler Bekliyor?

Bu ayın kilit kelimesi DEĞİŞİM! Haziran 2018 burç yorumlarınızda değişimin ve gelişimin işaretlerini takip etmeyi unutmayın.

Haziran Ayında Burçları Neler Bekliyor: Haziran Ayı Burç Yorumları

Koç Burcu Haziran 2018 Yorumu
Hareketli bir yaz sizi bekliyor. Haziran ayı itibariyle, yaz tatili planlarınızı devreye alıp, yönünüzü değişime çeviriyorsunuz. Haziran bir planlama, ayarlama ve kuluçka ayı gibi düşünülebilir. Ay ortasından itibaren de planlar gerçekleşmeye başlıyor. Siz siz olun, yolunuzu kesecek ve yavaşlatacak olan hiçbir şeye teslim olmayın. Güzel yazın tadını çıkarın.

Boğa Burcu Haziran 2018 Yorumu
Haziran size güzelliği getiriyor. Hangi konularda mı? Fiziksel olarak kendinizde değiştireceğiniz küçük şeyler, büyük yankı uyandıracak. Alışkanlıklarınızda yapacağınız küçük değişiklikler sizi mutlu edecek. Hayata bakış açınızdaki değişiklikler size yeni deneyimler yaşatacak. Örnek vermek gerekirse, evet saçınızı kestirin, evet farklı bir tatil rotası seçin ve evet hayatı daha kolay gibi yaşayın. İyi gelecek.

İkizler Burcu Haziran 2018 Yorumu
Bu ay sizin ayınız. Canlanma, güçlenme ve dolu dolu bir yaz yaşama zamanı. Bu ay maddi olarak kazançlı geçecek. Çalışkanlığınızın karşılığını göreceksiniz. Haziran ayı itibariyle, gönül işlerinde ters giden durumlar da yavaş yavaş düzelecek. Kendinize bir şans verin, deneyin, denemekten kaçmazsanız farkı siz de yaşayacaksınız.

Yengeç Burcu Haziran 2018 Yorumu
Sevgili Yengeçler, bu ay sizin için biraz zorlayıcı olacak. Öncelikle karar vermeniz gereken çok fazla şey var. İşle ilgili kararlar, gönül işleriyle ilgili kararlar, maddi kararlar… Bu süreçler sizi zorlasa ve yorsa da, ay sonuna doğru daha rahat bir döneme gireceksiniz. Karar verirken değişecek, değişirken verdiğiniz kararların nasıl geçmişe göre farklı olduğuna şaşıracaksınız. Farklı bir yaz sizi bekliyor.

Aslan Burcu Haziran 2018 Yorumu
Yeniay’ın etkisi en çok sizi etkisi altına alıyor. Hayatınızda çok hızlı değişiklikler yaşanacak. Bu değişiklikler, taşınma, iş değişikliği, kariyer hamlesi gibi tümüyle fiziksel detaylar olabilir. Haziran ayı size, yeni ve farklı insanlarla tanışma fırsatı veriyor. Biraz daha esnek, biraz daha yumuşak geçişlerle değişikliklere uyum sağlarsanız, hem bu ay hem de gelecek 3 ay sizin için çok daha iyi olacak.

Başak Burcu Haziran 2018 Yorumu
Başak burcu hak ettiği yere yani izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Başak burcu, ihtişamlı ve narin havasını cesurca ortaya koyar. Bu ay, uzmanlık alanınızda danışılan, sözü dinlenen ve dikkat çeken kişi olma özellikleriniz ön plana çıkıyor. Sizi uzun ve keyifli yolculuklar bekliyor ve yaz epey iyi geçeceğe benziyor.

Terazi Burcu Haziran 2018 Yorumu
Yeniay, Dolunay, Venüs… İşte bunlar birleşince işleriniz hızla ilerliyor. Eğitim ve iş konusunda yaz rehavetine göre çok hızlı yol alıp, başarılı olacaksınız. Yaz tatilinde yurtdışı planları yapıyorsanız, güzel haber, umduğunuzdan iyi bir tatil sizi bekliyor. Bu ay değişim kelimesinin odak olduğunu söylemiştik, sizin için ise yanına bir kelime daha ekledik: Değişim ve gelişim.

Akrep Burcu Haziran 2018 Yorumu
Bu ay maddi konular ve gönül işleri epeyce aklınızı meşgul edecek. Maddi konularda güzel ve verimli haberler. Gönül işlerindeyse durum biraz daha farklı. Kafanızı karıştıran eski defterleri kapatıp, yolunuza bakmanızı engelleyen şeyler var. O pürüzleri ortadan kaldırmak ve değişime uyum sağlamak için harekete geçmek zamanı.

Yay Burcu Haziran 2018 Yorumu
Kalpler birleşiyor, Yaylar gülümsüyor. Bu ay sizin için güzel, birleştirici güçle dolu ve aydınlık günler görünüyor. Aşk konusunda işler yoluna girerken, iş konusunda ufak zorluklar ortaya çıkabilir. İş çok fazla zamanınızı alıyorsa, kendinize ufak pencereler açmalısınız. Şikayet etmeye yatkınsınız ve bunun yerine daha verimli şeyler koymaya bakmalısınız.

Oğlak Burcu Haziran 2018 Yorumu
Yenilik ve değişimden en çok nasibini alanlardan biri de Oğlan burcu… Normalde hiç yapmayacağınız keyifli şeyleri yapmak, cesaret göstermek ve mutlu olmaya odaklanmak için ideal bir dönem. Dünyaya bir kez geldiğimizi keşfetmenin tadını çıkarıyor gibisiniz. Haziran size içten dışa çok iyi gelecek. Kararınızı verin, her zamankinden farklı deneyimler yaşayın.

Kova Burcu Haziran 2018 Yorumu
Aşk tarafından kapısı çalınanlardan biri de sizsiniz. Yalnız kalpli Kovalar için güzel günler… Bu ay üç temel meseleyle uğraşıyorsunuz: Yeni bir aşk, ailevi sorunlar ve kazanç sorunları. Yeni bir aşk ne kadar güzelse, diğer konular o kadar yorucu. Zaman yönetimi konusunda biraz daha dikkatli olursanız, hafta sonları bol bol seyahat edebilir, bu sizi zorlayan konulardan uzaklaşma fırsatı bulabilirsiniz.

Balık Burcu Haziran 2018 Yorumu
İç hesapların, büyük planların ve yeni rotaların ayı… Balık burcu için 2018 haziran ayı yepyeni bir sayfa açacak. Yalnız kalmak da kalabalıklara karışmak da sizin için heyecan dolu deneyimler… Ne de olsa, her ikisi de keşif dolu. Kendinizle tanışıp yeni keşfettiğiniz ilgi alanlarınıza yönelebilir, direksiyonu plaja kırıp eğlencenin odağında olabilirsiniz. Sizin için kesinlikle heyecan dolu bir yaz olacak.

Haziran 2018 burç yorumlarının sonuna geldik. Burçlarınızı okuduktan sonra yükselen burcunuzu da okuduğunuzu düşünüyoruz. O zaman şimdi hayatın tadını çıkarmaya kaldığınız yerden devam edin. Haziran aşk dolu olsun!

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Haziran Ayında Burçları Neler Bekliyor? - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Renk Trendi – Mor

2018 yaz sezonunun favori renklerinden biri de mor. Mor hem kıyafetlerde, hem de aksesuarlarda bolca kullanılmaya başlandı bile. Mor, en...

Kapat