Arama Yap

#HepBirlikte Daha İyi Hissettirecek Yılbaşı Önerileri

Arkadaşlarımızla hep birlikte olmayı doya doya sarılıp sohbet etmeyi hepimiz çok özledik. Ne yazık ki bu yılbaşı kalabalık arkadaş gruplarımızla veya bütün kalabalık ailemizle yeni yılı karşılayamayacağız. Daha çekirdek ailemizle karşılayacağımız yeni yıl için hep birlikte hissetmemiz için sizlere birkaç önerimiz var.

Arkadaşlarımızla uzun zamandır rahat rahat oturup sohbet edememenin burukluğunu yaşıyoruz. Yeni yıla girerken de kalabalık gruplarımızla sıkı fıkı olamayacaksınız ama yapacağınız birkaç ince davranış ile arkadaşınızla ayrı olsanız bile hep birlikte hissetmenizi sağlayacak. Ne mi bu davranış? Şimdi anlatıyorum.

Kendine alacağın pijamanın aynısından bir tane de arkadaşına alıp, onun adresine sipariş verebilirsin. Aynı pijamaya sahip olmak bile beraber hissetmeye yeter de artar. Hatta sanki yan yana gibi olalım hep birlikte hissedelim diyorsanız arkadaşınla saat 12’yi geçtikten sonra aynı pijamaları giyerek görüntülü araşmak için sözleşebilirsiniz. Alacağınız küçük bir hediye ile birlikte hissetmek bu kadar kolay.

Aslında olumsuz her durum bize bir şeyler öğretmek için vardır. Bunun bilincinde olup ailemiz veya arkadaşlarımız ile geçireceğimiz keyifli bir yeni yıl akşamının değerini anlayıp keyfini çıkarmalıyız.

Ailemizle, arkadaşlarımızla yediğimiz bir akşam yemeğinin, sıcacık bir sofranın televizyon karşısında içilen sıcak çikolatanın yerini ne tutabilir ki? Hele bir de ayağımızda sıcacık tutan panduflarımız varsa. Yeni yıl ağacınızın altında ailenizin yüzünü gülümsetecek birkaç küçük hediye ile mutluluğunuzu ve birlikteliğinizi pekiştirecek paketler bırakmak için çok doğru bir yıl.

Sevdiklerimizin ve hep birlikte daha iyi, daha eğlenceli olduğumuz anların önemini anlamak dileği ile.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

#HepBirlikte Daha İyi Hissettirecek Yılbaşı Önerileri - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Yıl Sofralarınıza Renk Katacak Kurabiyeler

Yeni yıl için hazırlıktan bol yapılacak ne var? Birbirinden güzel süsler önce evimizde yerlerini alıyor, daha sonra dolabımız doluyor ve...

Kapat