Arama Yap

Her Kadının Bilmesi Gereken 4 Sütyen Modeli

Her Kadının Bilmesi Gereken 4 Sütyen Modeli

Artık sütyen deyip geçilmiyor… Çok fazla model, çok fazla kategori bulunuyor.

Fakat her kadının gardırobunda bulunması gereken belli başlı sütyen modelleri var! Peki bunların adı ne ve hangi vücut tipleri için ideal? İşte bunların cevabını bu yazımızda vereceğiz!

1- Push Up Sütyen

Yarım cup sütyenlerle benzer kesime sahip push up sütyen modelleri, dolgu destekleri ile göğüsleri yukarı ve merkeze doğru kaldırma ve toparlama etkisine sahiptir. Daha dolgun bir görünüme sahip olmak isteyenler ya da toparlama etkisine ihtiyaç duyanlar için adeta bir kurtarıcıdır!

2- Balkonet Sütyen

Yarım cup sütyenlerin kesimiyle aynı olan balkonet sütyen modelleri, göğsün yarısını ortaya çıkaracak şekilde tasarlanmıştır. Alt kısımda göğüsleri merkeze doğru değil, yukarı doğru iten bir yapısı vardır. Destekleyici etki arayanlar için idealdir.

3- Straplez Sütyen

Her kadının gardırobunda olması gereken parçalardan biri de straplez sütyen modelidir. Askısız elbiseler ve gömleklerin içine giyilen bu şık parça, herhangi bir kayışı olmadan gerekli desteği sağlar. Yaz aylarının vazgeçilmezidir.

4- Bralet Sütyen

Özellikle son yıllarda moda trendlerinden birine dönüşen bralet sütyenin özelliği, herhangi bir dolgu ve destek içermeden, sadece dantellerle işlenen hafif bir tasarıma sahip olmasıdır. Kusursuz kombinlerin eşlikçisi olan bralet sütyenler tek başına da gömleğin içine de giyilebilir.

Eveeet, artık Sütyen 101 dersini tamamlamış oluyoruz. Ne istediğimizi de biliyoruz! Peki bu modellerin hepsini bir arada hem de uygun fiyata nerede bulabiliriz?

Tabii ki Penti Sütyen Günleri’nde! Şimdi tüm sütyen modelleri Tek Fiyat, hepsi 79,95 TL!

 

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Her Kadının Bilmesi Gereken 4 Sütyen Modeli - Moda & Güzellik Blogu