Arama Yap

Her Sezon Trend Beyaz Spor Ayakkabılar Nasıl Kombinlenir?

Her Sezon Trend Beyaz Spor Ayakkabılar Nasıl Kombinlenir?

Son zamanlarda yaz kış demeden giyindiğin beyaz spor ayakkabılar en sevdiğin parçaların arasında yer alıyorsa, gel yanımıza. Önce biz sana sokak modasının göz bebeği olan beyaz spor ayakkabıları nasıl kombinleyebileceğin hakkında ipuçları verelim, sonra istersen sen de kendi stil önerilerini bize yaz. Hadi bakalım, başlıyoruz!

  • Jean Ve Beyaz Spor Ayakkabı Ayrı Düşünülemez

    Her Sezon Trend Beyaz Spor Ayakkabılar Nasıl Kombinlenir?_1

Sokak modasının vazgeçilmezi yırtık Jean pantolonlar beyaz spor ayakkabılar ile birleşince ayrı bir hava katıyor bünyeye. Salaş bir görünüm elde etmek için bu ikiliden şaşmazsan iyi edersin.

  • Kumaş Pantolonlarını Biraz Şaşırtmaya Var Mısın?

Yıllardır sana ciddiyet katan siyah kumaş pantolonlarına beyaz spor ayakkabılarla sıcaklık getirmenin vakti geldi de geçiyor bile. Sana cool olmanın kitabını yazdıracak olan bu kombin ile bütün gözler üzerine çevrilecek, bizden söylemesi.

  • Elbise Gömleklerle Mükemmel Uyum

Aynı anda hem asi hem de hanım hanımcık bir görünüm istiyorsan gömlek ve beyaz spor ayakkabıların ortaklığına başvurabilirsin. İşte sana rahatlığından ödün vermeden şık olabilmenin yolu.

  • Mini Şortların Canı Ciğeri

Mini şortlarını tişört ve bol gömleklerle kombinleyerek beyaz spor ayakkabılarını ön plana çıkartabilirsin. Bu arada, sadece yırtık Jean şortlarla değil, dilediğin renk ve kumaşta mini şortla beyaz sneakers modellerini giyinebilirsin.

 

  • Siyahla Beyaz Aşkına

Siyahla beyazın aşkına kim karşı koyabilir ki? Baştan aşağı siyah giyindiğin zaman altına beyaz spor ayakkabıları giyinerek hem asi hem de kışkırtıcı bir hava yaratabilirsin. Siyahın asaletinin yanında beyazın masumiyetine sığınarak kendi stilini yaratabilirsin.

Her Sezon Trend Beyaz Spor Ayakkabılar Nasıl Kombinlenir?

  • Tarzını Çorapta Yansıt

Mini eteklerle ya da mini şortlarla giyinerek fark yaratabileceğin sıra dışı Penti külotlu çoraplarının altına beyaz ayakkabıların çok yakışacak.

  • Bembeyaz Bir Düş

Baştan aşağı beyaz giyinerek aksesuarlarında canlılık yaratmak bu sene yine çok moda. Sen de beyaz spor ayakkabıların sayesinde bembeyaz bir kombin yaratabilir, minimal takılarınla fark yaratabilir, böylece düşler ülkesinin kraliçesi olabilirsin.

beyaz_spor_Ayakkabi_kombin

  • Diz Altı Eteklerle Minimal Bir Görünüm

Dizinin altına gelen dar eteklerinle birlikte giyinebileceğin beyaz spor ayakkabıların sana hem cool bir hava katacak hem de spor bir şıklık yaşamana sebep olacak.

Daha önce de dediğimiz gibi, senin de beyaz spor ayakkabı kombin fikirlerin varsa, hemen buraya yorum yapabilir ve başkalarının senden ilham almasını sağlayabilirsin.

 

 

 

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Her Sezon Trend Beyaz Spor Ayakkabılar Nasıl Kombinlenir? - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
kayağa giderken
Kayağa Giderken Ne Giyilir?

Hazır kış kapıya dayanmışken şöyle güzel bir kayak tatili hiç de fena olmaz hani, değil mi? Arkadaşlarınla, ailenle ya da...

Kapat