Arama Yap

Hipster, Brazillian, Hangi Bikini Altı Sana Göre?

12
Hipster, Brazillian, Hangi Bikini Altı Sana Göre?
1Penti Lolita Bando Cup Bikini İncelemek için tıklayın
2Penti Lolita Süper Bikini Alt İncelemek için tıklayın
Önceki1 - 7Sonraki

Bikini seçerken, üstlere o kadar odaklanıyoruz ki, belki de düz bir bikini altıyla bir kaç sene idare ederiz diye düşünüyor olabilirsiniz. Ama aslında atladığınız bir nokta var. Bikini altları seçimleri, trendleri de değişiyor. 2016 yaz sezonunda değişen bu trendlerden hangisi size uygun merak ediyor musunuz? Haydi o zaman, detaylar yazımızın devamında.

Bikini altları farklı isimlerle ayrılsada, görünüm biraz daha fazla akılda kalıcı oluyor. Son zamanların öne çıkan şekilli kalçalar trendiyle, elbette bikini altları da farklılaşacaktı. Her popo yapısına göre, hatta nasıl görünmek istediğinize göre bikini altları değişkenlik gösteriyor. İster seksi, ister sadece dikkat çekici görünebilirsiniz.

Hipster Bikini Altı Modelleri

Hipster, Brazillian, Hangi Bikini Altı Sana Göre?
Hipster, Brazillian, Hangi Bikini Altı Sana Göre?

Poponuzu biraz daha yuvarlak hatlarda göstermek istiyorsanız hipster modellerini deneyebilirsiniz. Klasik bikini altı modellerinden farklı durduğu için, plajda dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Dilediğiniz bikini üstüyle de kombinleyebilirsiniz!

Önceki1 - 7Sonraki

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Hipster, Brazillian, Hangi Bikini Altı Sana Göre? - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
pratik saç modelleri
2016 Yaz Tatili İçin Pratik Saç Modelleri

2016 yazı, geçen yazdan daha da sıcak olacak. Peki sıcaklar bizi bunaltsa da güzelliğimizden ödün verir miyiz? Elbette vermeyiz! Sizin...

Kapat