Arama Yap

İç Giyimde Çekici Hamleler

İç Giyimde Çekici Hamleler

İç giyim konusunda alışkanlıklarımız hızlı rutinleşiyor. Çok şık pantolonlar, etekler, elbiseler, bluzlar giyiyoruz ama iç giyimde gayet sade ve alışıldık parçaları tercih ediyoruz. İç giyimle ilgili yapılan bir araştırmaya göre, çekici, özenle seçilmiş ve tarzınızı taşıyan iç çamaşırlar özgüveninizi de yükseltiyor. İçten gelen bir özgüven için iç giyimde çekici hamleler yapmaya var mısınız?

İç Giyimde Çekicilik Unsurları

Konuya bilimsel araştırmalardan girdik, öyle de devam edelimİç giyimdeki tercihlere baktığımızda ise, pek çok kadının çekici detaylara sahip olan sütyenler edindiklerini ama daha sade olanları tercih ettiklerini görüyoruz. Burada da sebep alışkanlık olarak belirtilmiş. Bu araştırmalar ışığında sizi daha çekici bir iç giyim koleksiyonuna götürecek adımları yazmaya başlayalım.

1. Değişikliği isteyin
Dolabınızda duran, çekici olduğu için sevdiğiniz ve aldığınız o sütyeni tam olarak ne zaman kullanacaksınız? İlk işiniz onu kullanmak olsun. Değişikliği ancak, isterseniz gerçekleştirebilirsiniz.

2. Gerçekleri itiraf edin
Çekici ve zarif bir sütyene sahip olmayı neden erteleyip duruyorsunuz? Estetik, konfor ya da alışkanlık gibi endişeleriniz mi var? Penti’nin sütyen seçenekleri arasında dolaşırken bütün soru işaretlerinizin cevaplarını tek tek bulacaksınız.

3. Ruh halinizi yaşayın
Daha çekici olmak istediğinizde bunu ertelemeyin. Başka birisi için değil, önce kendiniz için çekici olun.

4. Kalıpları yıkın
İç giyimde sütyenler, külotlar, jartiyerler ve çoraplar genellikler birbirlerine uyumlu koleksiyonlar içindedir. Bu kalıbı yıkma zamanı geldi de geçiyor… Şimdi o kalıp yargıları bir kenara bırakın ve iç giyim eşyalarınızı istediğiniz kombinle kullanın.

5. Daha fazla kalıp yıkın
Hayatınızda kaç kez jartiyer kullandınız? Kaç tane braletiniz var? Kaç tane file sütyeniniz var? Doğrusu asıl kalıplar iç dünyamızda ve çekici olma fırsatlarımızı kendimiz yok ediyoruz. O zaman gelin, bu kalıpları da bir kenara bırakın ve denemekten kaçınmayın.

6. Dekolte önemli bir değerdir
Dekoltenizi en iyi gösterecek şeylerden birisi de doğru sütyen seçimi. Hem göğüs hem de sırt kısmınızdaki dekolteler için sütyen seçiminizin önemini unutmayın.

İç giyime çekicilik katmak, iç dünyanızı renklendirmek sizin elinizde.

1 Comment

  • Merak 10 Nisan 2018 20:52

    İçimdeki güzelliğin sırrı Pentiiiii✌️❤️

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

İç Giyimde Çekici Hamleler - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Hangi Çizgi Film Karakterisin?

Çocukken izlediğin çizgi filmlerin tadı damağında değil mi? Bazen kaçan, bazen kovalayan minik fareler, ördek amcalar, zaman yolculuğu yapan kahramanlar,...

Kapat