Arama Yap

İç Giyimde Tarz Sahibi misiniz?

İç Giyimde Tarz Sahibi misiniz?

Birbirinden güzel sütyenler, külotlar, baby-doll ve jartiyerler arasında dolaşırken başı dönenler buraya! Sizi tanıyoruz ve sorunu biliyoruz… İç giyimde tek bir tarza bağlı kalamıyorsunuz değil mi? O anda hoşunuza giden sütyeni alıp, sonra onu hangi külotla birlikte kullanacağınızı düşündünüz değil mi? İç giyimde tarz sahibi olmak için çaba harcadınız ama işler istediğiniz gibi gitmedi mi? Şimdi biraz toparlanma zamanı. İç giyimde tarz sahibi olmanıza yardım etmek üzere kolları sıvadık. Artık sütyen-külot kombinleriniz içinize sinecek! Hadi, başlayalım!

iç giyim tarzlarını tanıyalım

1. İç Giyim Tarzlarını Tanıyalım
– Çekici bir tarz: Bu tarzda renkler ve kumaşların rolü büyük. Satenler, danteller ve çekici renklerle gelen bir tarz bu. Çekici bir iç giyim tarzı oturtmak istiyorsanız, böyle seçimler yapabilirsiniz.
– Fonksiyonel zerafet: “İç çamaşırımı giyerim, çıkarım. Sadece biraz uyum istiyorum.” diyorsanız, sizi buraya alalım. Sade kesimler ve sade kumaşlarla tasarlanmış iç giyim ürünleri size göre.
– Sportif şıklık: İç giyimde birinci sıraya rahatlığı ve kullanışlılığı koyanların yeri burası. Kesimlerde konfor, kumaşlarda sporcuların ihtiyaçlarını gideren özellikler arıyorsanız bu yoldan ilerleyebilirsiniz.

iç giyim ürünlerini seçerken

2. İç Giyim Ürünlerini Seçerken
Tarzınız ne olursa olsun, iç giyim ürünlerinizi seçerken kendinize has bir algoritma kullanın. Seçtiğiniz renkleri, dokuları ve kesimleri aklınızdan kombinleyin. Var olan parçaların eksik kombinlerini tamamlamak da iyi bir fikir olabilir.
Mesela, mor ve dantel bir sütyen seçtiniz; bunu hangi külodunuz ile birlikte kullanacağınızı da planlayın. Mor bir sütyen, tok bir kırmızı, yumuşak bir pembe ve tok bir yeşille kombinlenebilir. Kumaş olarak da saten ve dantel dokusu olmasına özen gösterin.
Sporcu sütyeninizi, spor yaparken konforlu hissetmenize yardım edecek spor şortlarıyla birlikte kullanabilirsiniz. İç giyim ürünleri alırken, daima kombinleri düşünün. Bir üst ya da alt için kombinleyecek parça yoksa tek alışverişte tamamlayın.

renkler ve uyum

3. Renkler ve Uyum
Siyah, beyaz ve ten rengi gibi renklerin gücüne inanın. Siyah, beyaz ve ten iç giyim takımlarınız daima çekmecenizde hazır olsun. Bir elbise giyerken bunları hiç düşünmeden kullanabilirsiniz.
Sezon renklerine ayak uydurun ama size uyan ve sevdiğiniz rengi seçin. Penti’nin koleksiyonunda bu sezon birbirinden güzel renkler kullanılıyor. Penti’nin  renklerinden biri sizin tarzınızı yansıtmıyorsa bile, bir başka rengin tam size göre olduğuna eminiz.

İhtiyaçlarınız, renkler, kesimler ve kombinler… İşte çekici bir iç giyim koleksiyonu oluşturmak bu kadar kolay.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

İç Giyimde Tarz Sahibi misiniz? - Moda & Güzellik Blogu