Arama Yap

İç Giyimde Tazelik

İç Giyimde Tazelik

Yeni bir mevsim geliyor… Her yenilik gibi bu da tazelik getiriyor. Tazelik içten dışa her yanımızı sarsın. O zaman iç giyimde tazelik ve ferahlık için sizlere nasıl notlarımız var, bir göz atın.
İç giyimde tazelik konusunda size yol gösterecek önerilerimiz, aklınıza takılan sorulara cevaplarımız ve koleksiyonlarımızdan parçalarla devam edelim…

Tazelenme Zamanı

Yenilik için ilk adım…
Sütyenlerinizi karşınıza dizin ve kendinize gerçekleri itiraf edin. Aralarında hiç kullanmadığınız, elinizin gitmediği parçalar var değil mi? Bir de her gün kullanmak istediğiniz, favori parçalarınız var… İşte o favori olan parçalara iyi bakın, onları özel kılan nedir iyice düşünün. Tazelik buradan başlayacak. Bir sütyeni özel kılan şeylerin neler olduğunu biliyoruz:
Doğru kesim
Doğru beden seçimi
Doğru kumaş seçimi
Doğru renk
İşte bu değişkenleri sağlayan bir sütyen herkes için favoridir.
İçimiz acısa da bu koşulları sağlamayan sütyenlerle vedalaşmanız gerektiğini söyleceğiz… Ne yapalım, tazelik için bu gerekli… Peki sonra ne olacak derseniz, hemen Penti’nin yeni tasarımları ve modelleri arasında dolaşın gerçekten ihtiyacınız olan o doğru sütyenleri sepete atın. Çiçekli tercihlerde bulunmayı ihmal etmeyin.

Enerjik bir ikinci adım…
Külot çekmecenizde durumlar nasıl? Her şey birbirine girmiş ve dağınık mı, yoksa hep aynı 5-6 seçeneği tercih edip durduğunuz bir döngü içinde mi? Her iki durumda da tazelik şart. Öncelikle tıpkı sütyenlerde olduğu biri külotlarda da uzun zamandır kullanmadıklarınızdan kurtulun. Sonra, kesimini, tarzını sevdiğiniz külotlardan güzel bir koleksiyon yapın. Hem siz hem de çekmece nefes alsın…

Hayata renk katan üçüncü adım…
İç giyim konusunda biraz renkli, biraz keyifli olmak sonuna kadar hakkınız. İç giyimde hem tazelik hem de biraz renk için yapmanız gereken çok kolay. Yeni parçalar edinin, hemen, şimdi.
Jartiyere ısının, kombinezon ve baby-doll’lere yakın durun, iç giyime renk katın. Sütyen ve külot seçimlerinizde kendinizi çekici hissettirecek parçaları mutlaka sepete atın. Renkli bir iç giyimle bahar tazeliğini karşılayın.

İç giyimde tazelik sadece bunlarla sınırlı değil. Çorap ve pijama koleksiyonunuzu da mutlaka gözden geçirin. İçten dışa tazelik için, bu değişiklikler de sizi bahara motive edecektir.

Tazelik ve keyif dolu bir bahar dileriz.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

İç Giyimde Tazelik - Moda & Güzellik Blogu