Arama Yap

İç Giyimde Bu Yazın Modası

İç Giyimde Bu Yazın Modası

Bu yazın favorilerine baktığımızda pek çok akımın iç giyime de yansıdığını görebiliriz. İç giyim konusundaki renkliliğin ve çeşitliliğin, dış giyime yakın olduğunu söylersek de hiç yanlış olmaz. Sezonun birbirinden güzel sütyen ve külot modelleri önce mağazalar sonra da dolaplarda yerini aldı bile. İç giyimde, bu yazın en moda akımlarından neler var, birlikte bakalım.

İç giyimde bu yazın dantelleri…
İç giyim deyince akla gelen iki temel kumaş var. Birisi danteller, diğeri de saten kumaşlar. Haliyle, dantel konusu her yıl kendini yenileyerek sezonda yerini alıyor. Bu sezonun dantel modası, narin tüllerle birleşti. Dantelin ne kadar güzel bir kumaş olduğu konusunda hepimizin hemfikir olduğunu tahmin ediyoruz. O zaman o narin dantellerin sırt dekoltenizin bir parçası olmasına da izin verin. Zira sırf dekoltelerine eşlik eden dantel sütyen detayları vazgeçilmez!

Danteller sırt dekoltesiyle de sınırlı değil. Bir korse gibi, sütyeninizin alt kısmından sizi hafifçe sarıyorlar. Muhteşem bir kullanım yakalamak işte bu kadar kolay.
Sezonun yıldızı olan dantelli modeller Penti’de! Mesela, Poppi Red Push-up, Poppi Red Addict ve Karbeyaz Allure Longline modelleri dantel açlığına ilaç gibi gelecek!

dantelli iç giyim modelleri
İç giyimde şeffaf modası olmaz mı sandınız?

Şeffaf modasının giyim kuşamın her alanında yerini aldığından bahsetmiştik. Şeffaf bodysuitler, sütyenler ve külotlarla bu modayı iç giyimde de sürdürebilirsiniz. Watermelon bodysuit, Pastel Pembe Berry sütyen ve külot bu akımı iç giyimde sürdürmeniz için Penti’nin koleksiyonundan güzel parçalar. İç giyimde şeffaf dokunuşların aynı zamanda eğlenceli de olması bu koleksiyonla mümkün.

penti kırmızı sütyen

İç giyim de pop-art çılgınlığından nasibini aldı!
Her sütyenin bir sanat eseri olduğunu düşünüyoruz. Ama işin içine pop-art modası girince o sütyen tam bir sanat eseri oluyor.
Heart print sütyen, WHYNOT ve Dotsy koleksiyonlarından sütyenlerle bu yazın iç giyim modasına dahil olabilirsiniz.

Modaya iplerle bağlanın!
Dekoltenizde yer alan ipleriyle, sezonun en çekici parçalarından birisi olan sütyenlerden edinmeyen kalmasın. Bluzunun yakasından biraz görünsünler ve çekici tarzınızı tamamlasınlar. Lavida Sütyen, çekici tarzınızı tamamlamak için Penti’de sizi bekliyor!

renkli sütyen ipleri

Bralet aşkı, bir başka!
Braletlerin güzelliklerini ve kullanışlılıklarını övmekle bitiremediğimiz doğrudur. O zaman siz de bize katılın! Hala bir bralet edinmediyseniz, bir tane edinin! Ve hem çok güzel ve çekici, hem de çok kullanışlı olan bu parçayı birlikte övelim. Braletlerin sezonun en güzel ve vazgeçilmez parçalarından biri olduğunu unutmayın!

İç giyimde modası bu yaz çok renkli! Modayı hayatınıza katmak için Penti’nin koleksiyonuna göz atabilirsiniz.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

İç Giyimde Bu Yazın Modası - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
gelin seçerken
Gelinlik Seçerken Dikkat Edilecek 6 Şey

Düğün tarihi için gün sayanlar, gelinliği için model arayanlar, korseyi sütyeni dert edenler buraya! Düğün gününüzde harika görünmeniz için önerilerimizi...

Kapat