Arama Yap

İçten Dışa Mutluluk Zamanı

İçten Dışa Mutluluk Zamanı

İç giyim konusunda hassas olduğumuz pek çok nokta var. En önemlilerinden biri de, iç giyimin verdiği konforlu, estetik ve çekici mutluluk. İçten dışa mutlu olmak için bu yazın en sevilen iç giyim koleksiyonuna birlikte bakalım. İç giyimde popüler olan tasarımları, dikkat çeken renkleri, öne çıkan kesimleri birlikte konuşalım.

İçten Dışa Mutluluk Penti’de

Yazın Renkleri
İç giyimde bu yaz, yumuşak renk tonları çok popüler. Toz pembe, hindistan cevizi beyazı, sütlü kahvenin yumuşacık rengi en popülerler arasında. “Nude” olarak da isimlendirilen bu tatlı tonlar içten dışa mutluluk için vazgeçilmezleriniz olmaya adaylar…

Favori Kesimler
Dekolte konusunda her zaman göğüs ve sırt dekoltesini desteklediğimizi bilirsiniz. İşte bu sebeple, göğüs dekoltenizi çok daha rahat kullanabilmeniz için yepyeni kesimlere yelken açtık. Bliss Light Sütyen ve Wowbra’lar Penti.com’da ve Penti mağazalarında sizi bekliyor, bizden söylemesi.
Hem renk hem de model olarak uyumlu külotları da mutlaka görmelisiniz. Yenilikçi renk ve kesimlerin en güzelini deneyimleyin.

 

Cildiniz Kadar Yumuşak Dokular
Sezonun en sevilen renklerini ve en favori kesimleri elbette yumuşacık bir dokuyla kullanmalısınız. Satenin yumuşaklığı ve yenilikçi kumaşların esnekliği içten dışa mutluluğu destekleyecek ve besleyecek.
Üstelik, dantel dokulu modeller de olağanüstü yumuşak ve konforlu.
Çekicilikten ödün vermeden, en iyi sütyene sahip olmak harika.

“Hep Benimle” Demek İçin
Favori renginizi, konforlu tasarımınızı ve cildinize uyumlu dokusuyla sütyeninizi seçtiyseniz şimdi “hep benimle” deme zamanı. Günden gece sizinle olmasından asla rahatsız olmayacağınız bir tasarım sonuna kadar hakkınız.
Kıyafetlerinizle uyum sağlayacak, estetik ve konforlu külotlar da sütyen tasarımlarına eşlik etmeye hazır.

Penti’nin yeni sezon sütyenleri ve külotları, tam da “içten dışa mutluluk” için tasarlandı. Yenilikçi, çekici, estetik ve konforlu iç giyim için https://www.penti.com/IcGiyim?utm_source=modahayatimdauf&utm_medium=blog&utm_content=15082018 

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

İçten Dışa Mutluluk Zamanı - Moda & Güzellik Blogu