Arama Yap

Işığını Yansıt: Parlak Kumaşlara Yer Açın

Işığını Yansıt: Parlak Kumaşlara Yer Açın

Parlak kumaşlar, ışıltılı dokular, dore ve lameler bugünlerde yeniden yorumlanıyor ve hayatımıza adapte oluyorlar. Tepeden tırnağa her detayda parlak tasarımlar görmeye hazır olun. Parlak kumaşlar ve dokular deyince akla ilk gelen şık elbiseler olsa da, bu sezon hemen hemen her yerde ışıltıları görmek mümkün. Işıltıların dünyasına girmeye hazır mısınız? O zaman bu keyifli yolculuk başlasın.

Işıltılı Bir Sonbahar, Şıkır Şıkır Bir Kış

Dıştan İçe: Önce Ceketler ve Paltolar
Sezonun en çok ihtiyaç duyulanlarından ceketler ve paltolar ile açalım konuyu. Evet ceketler, paltolar, montlar ve hatta sweatshirtler bile ışıl ışıl olacak. Hangi rengi seçerseniz seçin, ışıltıdan ödün vermeyin.
Işıltılar nasıl olmalı derseniz, bu konuda birkaç farklı seçenek olduğunu söyleyelim. Parlak dore ya da lame bir kumaş da bu modayı temsil eder, pullu ve payetli tasarımlar da. Siz parlamaya bakın.

Her Adımda Işıltı: Parlayan Ayakkabılar
Sezonun ayakkabı modasına çeşitlilik hakim. Işıltılı tasarımlar da bu çeşitliliğe dahil. Hemen hemen her modelin ışıltılı versiyonunu bulmak mümkün. Işıltılı adımlar atmaya hazır olun.
Parlak stilettolarla ofis şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Aynı şekilde ofis şıklığınızı tamamlamak için, Penti’nin Couture koleksiyonundan güzel çoraplar edinebilirsiniz. Hem şık hem de çekici olmak için idealler.
Işıltılı dokunuşlarla bezenmiş spor ayakkabılar da rahat kombinlerin vazgeçilmezi olacak. Işıltıları on ikiden vurmak için kombinlerinizi ışıltılı çoraplarla zenginleştirin. “Shiny” soketler Penti.com’da sizi bekliyor.
Klasik tasarımlı ayakkabı, bot ve çizmelerinize biraz hareket katmak için çorapların ışıltısından faydalanabilirsiniz. Adımlarınıza ışıltı katmanız için sizi Penti’ye bekliyoruz.

Altın Tozu, Gümüş Suyu
2018-2019 sonbahar ve kış sezonunda hemen hemen her renk ışıltılı ancak bu ışıltıları en çok altın ve gümüş tonlarında göreceğiz. Altın tozuyla bezenmişçesine parlayan elbiseler, gümüş suyuna düşmüşçesine hareketli aksesuarlar bu sezon çok gözdeler. Saten, ipek, kadife kumaşlarlı tasarımlarda parlak olanları seçmeyi unutmayın.

Göz Alıcı Aksesuarlar
Tepeden tırnağa ışıltılı tasarımlarla dolu bir sonbahar/kış sezonu olacağından bahsetmiştik. Çantaların, şalların, gözlüklerin, broşların, ojelerin ve makyaj malzemelerinin bundan nasibini almayacağını mı düşündünüz? Elbette ışıltılı tasarımlı olanları deneyin ve seçin. Küçük bir detay var tabii… Hepsini bir arada kullanmayın.

İçten Dışa: İç Giyimdeki Işıltılar
İç giyimde ışıltı ve parlaklık kadifelerle hayatımıza giriyor. Parlak kadife sütyen ve külotları mutlaka edinin. Sıcacık ve keyifli seçimler olacaktır.
Kadife ve ışıl ışıl pijamaları da sezonun çekici tasarımları olacak edinmenizi öneririz. Penti’yi hemen buradan ziyaret edebilirsiniz.

Sonbahar ve kışın tüm ışığı sizinle olsun…

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Işığını Yansıt: Parlak Kumaşlara Yer Açın - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Kolay Ve Hızlı Kahvaltı Lezzetleri

Kahvaltı sofranıza lezzet katmak için kolayca ve hızlıca hazırlayabileceğiniz önerilerimizi bir araya getirdik. Özellikle hafta sonu kahvaltı sofralarında farklı lezzetler...

Kapat