Arama Yap

Kasım Ayı Burç Yorumları

Kasım Ayı Burç Yorumları

Kasım 2018 burç yorumları başlasın! Kasım ayı burç yorumlarınızı okurken, yükselen burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

Koç Burcu Kasım Ayı Burç Yorumu

Koç burcu için hayatın tadını çıkarma zamanı! Kasım ayında daha konforlu bir yaşam, daha keyifli bir ev hayatı ve mutlu bir kariyer için büyük adımlar atacaksınız. Bunlar Uranüs’ün de etkisiyle başarılı bir yolda devam edecek. Ay sonuna doğru sizi yoran ilişkilerden kopabilirsiniz. Bu ilkin korkutsa da, aslında hafifletici ve iyi bir gelişme.

Sizin için seçtik: Elegance Longline Sütyen

Boğa Burcu Kasım Ayı Burç Yorumu

Boğa için şans zilleri çalıyor! Kasım ayında maddi konularda şansınız epey yüksek. Bir ikramiye, yeni bir kazanç ya da iyi bir birikim seçeceği karşınıza çıkacak. Ayrıca Kasım ayı sosyal ilişkilerinizin de geliştiği bir dönem olacak. Kendini kalabalıkların eğlencesine bırakın.

İkizler Burcu Kasım Ayı Burç Yorumu

İkizler için gönül işleri çok hareketli. Kısa süre içerisinde kafanızı karıştıracak birkaç kişiyle tanışacaksınız. Bu kişiler uzun vadede sizinle birlikteymiş gibi görünmüyor. Kendinizi çok yormak, taviz vermek ve benzeri çabalara girmeden önce bunu düşünün. Birlikte uzunca zaman geçirmek ve arkadaşlık etmek karşınızdaki kişilere objektif yaklaşmanızı sağlayacak.

Sizin için seçtik: Charme Büstiyer

Yengeç Burcu Kasım Ayı Burç Yorumu

Yengeçler kariyer basamaklarını tırmanıyor! Yılın sonu yaklaşırken hayat size yeni yıl için olumlu önerilerle gelecek. Karşınıza mevcut işiniz dışında başka iş önerileri de gelebilir. Büyük yeniliklerden kaçının ya da çok şüpheci davranın. Tüm tercihler olumlu bir atım olsa da, kalbinizi ve huzurunuzu önemseyin.

Aslan Burcu Kasım Ayı Burç Yorumu

Aslan burcu için başarı zamanı! Uzun zaman emek verdiğiniz, çok çaba gösterdiğiniz şeylerin karşılığını alma zamanı. Bu aralar eğitim konusunda yeni adımlar atmayı planlıyorsunuz. Çok doğru bir zaman. Hayatınız ve ilişkilerinizi konusunda sorular sorduğunuz, her şeye düşünerek yaklaştığınız bir dönem. Hayatı biraz daha kendi akışına bırakabilirsiniz.

Sizin için seçtik: Mamma Mia Sabahlık

 

Başak Burcu Kasım Ayı Burç Yorumu

Başak burcu için eğlence zamanı! Kasım ayı size dostlarınızla partiler, ailenizle kalabalık sofralar ve yakınlarınızla bolca eğlence sunacak. Eğlence dolu dizgin devam ederken sorumluluklarınızı ihmal etmemek ve dengeyi sağlamak sizi yorabilir. Bunlara hazır olun.

Terazi Burcu Kasım Ayı Burç Yorumu

Terazi ve büyük karar! Kasım ayı ve biraz daha sonrası boyunca gündeminizi meşgul edecek bir ya da iki konunuz olacak. Bu iki gündem hayatınızın geri kalanını çok fazla ilgilendiren şeyler. Şehir değiştirmek, iş değiştirmek, ayrılmak ya da birleşmek gibi… Çok yavaş ve hesaplı davranmalısınız.

Akrep Burcu Kasım Ayı Burç Yorumu

Akrepler için tazelik zamanı. Bu yılı bitirmeden yorgunluğunuzu atmak ve yeni yıla hazırlanmak için, seyahat edebilir, taşınabilir ya da iş değişikliği planlayabilirsiniz. Mevcut koşulların sizi epeyce yorduğu ve etkilediği ortada. Tazelik konusunda atacağınız her adımın bir karşılığını göreceksiniz. Durmayın.

Yay Burcu Kasım Ayı Burç Yorumu

Yaylar için karışık günler. Kasım ayının ilk günlerinde kafanızın çok karışık, yoğun ve yorgun olduğu bir zaman dilimi geçirebilirsiniz. Ancak, olayları tek tek ele aldığınızda her şeyi düzene sokmanız da mümkün. Sakinliğinizi korumak ve soğukkanlı bir davranış sergilemek yapabileceğiniz en iyi şey.

Sizin için seçtik: Sasha Velvet Bralet

Oğlak Burcu Kasım Ayı Burç Yorumu

Oğlak burcu bu ay aynalarla dost oluyor! Hayatınızın kendinize baktığınız ve kendinizi iyi hissettiğiniz bir dönemine giriyorsunuz. Yavaş yavaş kendinizi daha çok sevdiğiniz, alışverişe daha hevesli olduğunuz ve yaşam alanınızı değiştirdiğiniz günleri karşılama zamanı. Harika günlere hazır olun, onları siz planlayacaksınız.

Kova Burcu Kasım Ayı Burç Yorumu

Kovalar bu aydan kazançlı çıkıyor! Bu ay maddi ve manevi anlamda çok kazançlısınız. Ayın ilk döneminde maddi kazanç olanaklarınız gelişecek. Ay ortasında arkadaşlarınız aracılığı ile tanışacağınız yeni kişiler hem kalbinize hem de ruhunuza çok iyi gelecek. Kim bilir, belki de bir aşk doğar.

Balık Burcu Kasım Ayı Burç Yorumu

Balık burcu hayatını yeniliyor! Bu ay hemen hemen her burçta kendisini gösteren “tazelik” Balıklar için de geçerli. Bu ay kendinize yeni listeler çıkarıp, planlar yapacağınız günler olabilir. Okunacak kitaplar, izlenecek filmler, gidilecek yerler, satın alınacak kıyafetler gibi listelerle dolu bir ay olacak. O listeleri uygulamayı unutmayın.

 

Kasım 2018 burç yorumlarının sonuna geldik. Yıldızların enerjisi ve gücü sizinle olsun.

 

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Kasım Ayı Burç Yorumları - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Kasım Ayı Burç Yorumları

Kasım 2018 burç yorumları başlasın! Kasım ayı burç yorumlarınızı okurken, yükselen burç yorumunuzu okumayı unutmayın. Koç Burcu Kasım Ayı Burç...

Kapat