Arama Yap

Kış Alışverişinin En Akıllı Yolları

Kış Alışverişinin En Akıllı Yolları

Sabırsızlık ve özlemle beklediğimiz kış, yine gelip çattıysa; dolabımızdaki birbirinden tarz kışlık kıyafetlerimizi de ortaya çıkartma vaktimiz gelmiş demektir. Yazın büyüsü seni ne kadar sarmış olsa da, dört gözle o güzel kışlık kıyafetlerini giyeceğin günü beklediğini biliyoruz! Bunu bildiğimiz için de, sana yeni yapacağın kış kombinlerin ve alışverişlerin için birkaç tüyo verelim istedik. O zaman haydi birlikte kış önerilerimizi inceleyelim!

Her Kombine Uyumlu Parçalar

Bizce, bu kış alışverişinin en önemli detaylarından biri bu olmalı. Malum, artık her şey eskisinden daha pahalı, ama bir kadın olarak da alışverişe hayır demek imkansız. Bu yüzden, daha stratejik bir alışveriş yapmanı öneriyoruz. Mesela, dolabındaki her şeyle rahatlıkla kombinleyebileceğin ürünleri seçmek gibi!

Hangi kadının dolabı, alıp da bir kez bile giymediği, hiçbir kıyafetiyle kombinleyemediği ürünlerle dolu değil ki? Acını anlıyoruz! Bu yüzden bu kış sana, bir hevesle yalnızca bir kere giyip sonrasında kombinleme sıkıntısı çekeceğin ürünler değil de, her kıyafetinle yakışacak stratejik ve daha net parçalar öneriyoruz. Emin ol, pişman olmayacaksın. Hem de bu sayede önümüzdeki sene tekrar kış alışverişi yapmana gerek kalmayacak!

 

Modası Geçmeyecek Ürünler

Modaya çok çabuk kapılıyoruz belki ama, bir ürünü alıp da birkaç ay sonra modasının geçtiğini görünce üzülmüyoruz desek yalan olur! Bir süre sonra asla giyemeyeceğimizi bilsek bile, yine de almaktan vazgeçemiyoruz! Ama bu kış, bunu yapmayacağız. Bazı ürünler vardır ya hani, senelerce trendlerden inmez ve her zaman moda olan şeylerin başındadır. İşte bu kış, bu tip kıyafetler alacağız. Sen de bu tip kıyafetleri hem rahat rahat dolabındaki her şeyle kombinleyebilecek, hem de trendy olmaya devam edeceksin. Harika değil mi? Bizce harika!

 

İndirim Dönemlerini Takip Etmeyi Unutma!

İşte şimdi de geldik, en önemli konuya. İndirimler! Bu sene, “İndirimden neler neler aldım“ diyen arkadaşlarına imrenerek bakmak yerine, indirim fırsatlarından yararlanan ilk kişi sen olacaksın! Biliyorsun ki, önümüzdeki günlerde Black Friday var, ve tüm indirimli ürünler seni bekliyor olacak. Black Friday indiriminden ister online olarak, istersen de mağazaya giderek yararlanabilirsin. Bizce bu fırsatı kaçırma!

Bu arada, Black Friday her markada geçerli bir indirim günü olduğu için, tabii ki Penti’de de harika Pink Friday indirimleri olacak. Penti’deki tüm ürünlerde geçerli olan %40 indirimi değerlendirmeyi sakın unutma!

 

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Kış Alışverişinin En Akıllı Yolları - Moda & Güzellik Blogu