Arama Yap

Kış Gelirken Kabuğuna Çekilmek Yerine Tam Tersine Kabuğunu Kır!

Yaz aylarında bedenimizin alıştığı tempo ve aktivite yoğunluğu kış aylarında azalır, aynı zamanda yazın bitişi, ağaçların yapraklarını dökmeye başlaması ve karanlık havalar bizlerde kabuğuna çekilme isteği uyandırır. Bu durumlar hepimizi etkiliyor fakat bunun çözümü evde kabuğuna çekilip oturmak değil! Tam tersine kabuğunu kırmaya var mısın?

Kış aylarının modunu üzerinden atman için sana tavsiyelerimiz var. Tartışmasız her şey kendini iyi hissetmek ile başlıyor. Kendini evde veya dışarıda iyi hissetmenin birkaç kolay yolu var. Spor yapmak, kendine bakmak, güzel giyinmek ve daha birçok şey. Şimdi sizlere bunun en eğlenceli yolundan bahsedeceğim. Birkaç stil tüyosu ile kendini kış aylarının karanlığında kurtarıp her yerde kendini iyi ve şık hissedeceksin.

Günümüzün büyük bir çoğunluğunu evde geçiriyoruz. Bu yüzden evde kendini iyi hissetmek önemli. Birbirleri ile uyumlu gecelik ve sabahlıklar, her daim enerji veren ev giyim ürünleri, pofidik ev ayakkabıları ve birbirinden güzel ve trend iç çamaşırları ile evde enerjini toplayabilir kış depresifliğinden kurtulabilirsin.

Peki ya egzersiz? Egzersiz yapmanın her derde deva olduğunu bilmeyen yoktur. Yazdan çıkış ve kışa aylarına girişi egzersizleri hayatımıza dahil ederek daha kolay bir şekilde atlatabiliriz. Malum havalar soğuyor, açık hava yürüyüşleri ise insana en iyi gelen aktivitelerin başında. Fishnet Sweatshirt ile üşümeden trendy ve sportif bir şekilde açık hava yürüyüşlerini yapabilirsin. Ev egzersizlerini de unutmadık. Ev egzersizlerinde Penti spor taytları ve spor sütyenleri ile her zaman enerjik ve sportif olabilirsin.

Penti kabuğunu kırıp kendini her zaman iyi hissetmen için yanında dedik ve ürünlerimizi geri dönüştürülmüş plastikten elde edilen Repreve iplik kullanarak üretmeye adım attık. Sen de kendini her anlamda iyi hissetmek istiyorsan çevreye duyarlı ürünleri keşfetmek için penti.com’a göz atmayı unutma.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Kış Gelirken Kabuğuna Çekilmek Yerine Tam Tersine Kabuğunu Kır! - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Değişim Başladı, Peki Sen Değişime Var Mısın?

Doğa hep bir değişim ve dönüşüm içinde. Mevsimlerin değiştiği, toprağın kendisini dinlenmeye alıp tekrar dirildiği bu görkemli döngü içerisinde biz...

Kapat