Arama Yap

Kış Tatili : Keyifli Kış Rotaları

Kış Tatili : Keyifli Kış Rotaları

Kışın tatil yapmanın en güzel tarafı, serin ve temiz havanın tadını çıkarmak olsa gerek. Yaz günlerinin o insanı sarmalayan sıcaklığı, yerini uzaktan bize bakan bir güneşe bırakıyor. Şimdi kışın tadını çıkarma zamanı. Kış tatili deyince akla kar sporları geliyor. Kışın hem tatil yapıp hem de kış sporlarının keyfini çıkarmak için güzel rotalar seçtik. Bu yurt içi ve yurt dışı rotaları değerlendirmek için yeterli zamanınız var. Bu kış keyifli bir kar tatili yapma fırsatını kendinize armağan edin.

 

Erciyes/ Kayseri
Kış sporları, kar turizmi deyince akla gelenleri unutun. Uludağ ve Kartalkaya gibi merkezlerin çok popüler olduğunu biliyoruz ama, Erciyes yepyeni deneyimler sunmaya hazır. Şehir merkezine yakınlığı, farklı bütçelere hitap eden geniş konaklama seçenekleri ve kış sporları öğrenme ve uygulama olanaklarıyla Erciyes keyifli bir kış rotası.

 

Bansko / Bulgaristan
Çeşitli festivallere ev sahipliği de yapan Bansko, yakın bir Avrupa kenti olarak harika bir kış tatili rotası. Bansko’da partilere, festivallere, kış sporlarına ve eğlenceye doyabilirsiniz. Bir pasaport ve vize ile giriş yapılabilir bir alan olduğunu unutmayın.

 


Sarıkamış/ Kars
Sarıkamış, muhtemelen coğrafyamızın en temiz noktalarından birisi. Ormanın içinde doğal ve bir o kadar modern bir kış tatili yaşayabilirsiniz. Sarıkamış, Kars havaalanınından 1 saatte ulaşılabilecek bir noktada. Doğası gereği farklı bir kar dokusu ile harika bir kış tatili yaşama fırsatı sizi bekliyor.

Ilgaz/Kastamonu
Son yıllarda yıldızı parlayan kış turizmi noktalarından birisi de Ilgaz. Sakin ve huzurlu ortamı, kış sporları konusunda eğitim olanakları, butik konaklama tesisleri, ulaşım konforu ile naif bir tatile hazır olun.

Kış tatili için sizin sevdiğiniz ve seçtiğiniz rota hangisi?
Yola çıkmadan önce Penti’ye uğramayı ve kış sporları yaparken sizi sıcak tutacak termal kıyafetleri edinmeyi ihmal etmeyin. Termal iç giyim, pijama ve sıcacık tutacak çoraplar Penti ve Penti.com’da

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Kış Tatili : Keyifli Kış Rotaları - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Olmazsa Olmaz Kış Aksesuarları

Dört mevsimi yaşayan bir ülkede olmak harika. Her mevsimi doya doya yaşıyoruz. Kışı da tadını çıkararak ve eğlenerek yaşadığımız için...

Kapat