Arama Yap

Kışın En Popüler Makyaj Trendleri

Kışın En Popüler Makyaj Trendleri

Makyaj konusunda trendleri takip etmeyi seviyoruz. Bazı trendler baş döndürücü güzellikteyken, bazıları gerçekten koşarak kaçmayı gerektirecek durumda. Hal böyle olunca içimizdeki seçici insan kendini ortaya atıyor. Şimdi de o trendleri ele almaya ve hakkında yorum yapmaya sıvadık kolları. Gelin kış makyajının en popüler makyaj trendleri neler ve onları nasıl uygulamalıyız, birlikte bakalım.

Kış Makyajının Trendleri

Beyaz Eyeliner ve Diğer Renkler

1. Beyaz Eyeliner ve Diğer Renkler
Beyaz eyeliner nedir, ne değildir tanıyalım… Bildiğimiz eyeliner’ın renk değiştirmiş olanı diye bir özet sunabiliriz size. Öte yandan, beyaz eyeliner’ı bildiğimiz eyeliner gibi kullanmak çok da doğru değil. Özel gün makyajlarının tamamlayıcısı ve daha cesur bir makyajın parçası olarak kullanmanızı tavsiye ederiz. Diğer renkler derken neyi kast ettiğimizi merak ediyorsanız söyleyelim, nude ve siyahın farklı tonlarındaki eyeliner’ları da listeye alın.
Beyaz eyeliner güzel ama kullanımına aman dikkat edin.

Siz Highlighter Deyin Biz Aydınlatıcı

2. Siz Highlighter Deyin, Biz Aydınlatıcı
Aydınlatıcılar gerçekten de güzel bir makyaj tamamlayıcısı. Son zamanlarda da çok popülerler. Stik, palet ya da tüplerde tasarlanmış pek çok aydınlatıcı da kozmetik dünyasında mevcut. Aydınlatıcılarda bu kışın fark yaratanı kesinlikle gökkuşağı tonları. Doğal tonlarda makyajla çok uyumlu olan gökkuşağı aydınlatıcıları sepete atın. Aklınızda bulunsun, hologram etkisi aydınlatıcı modasının şifresi gibi.

Eski ve Parlak Rujlar

3. Eski ve Parlak Rujlar
Rujlar bir süredir mat ve kremsi. Siz de o eski yumuşak ve parlak rujları özlediniz değil mi? O zaman parlak ruj modası geri dönsün isteyenlere güzel haber: Parlak rujlarınızı sürün ve dışarı çıkın. Kış makyajının trendlerinden biri olan parlak rujlar zirveye yükselecek bizden söylemesi.

Gözlerde Gece Mavisinin Büyüsü

4. Gözlerde Gece Mavisinin Büyüsü
İsterseniz dumanlı gözler makyajını, isterseniz de gündelik sade bir makyajı yapmayı tercih edin… Her durumda renkler arasından maviye bir şans verin. Mavi ve lacivert tonları bu sezon göz makyajında çok popüler. Gece mavisi farları kullanırken dikkat etmeniz gereken temel nokta, koyu bir ton kullandığınızı hatırlamanız. Koyu tonları yumuşak tonlar ile harmanlayıp muhteşem bir görünüm elde edebilirsiniz. Gözlerde mavi maskara kullanmak konusunda ise kararı size bırakıyoruz. Çünkü bu da cesur ve tarzınıza göre planlayacağınız bir renk.

Güneşin Tonlarına Merhaba

5. Güneşin Tonlarına Merhaba
Gün doğarken ve batarken gökyüzündeki o enfes renkler sizin de aklınızı başınızdan alıyor mu? Turuncunun en sıcak ve yumuşak tonlarını gözlerinize taşımaya var mısınız? Son zamanlarda sık sık karşımıza çıkan sıcak turuncu tonlar her yerde. Bu makyaj trendine dahil olmaya var mısınız?

Kışın favori makyaj ürünleri ve renklerini özetlemeye çalıştık. Bizim bu sezon dikkatimizi çekenler bunlardı, sizde neler var? Bizimle paylaşın!

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Kışın En Popüler Makyaj Trendleri - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Sevgililer Gününe Lezzet Katan Tarifler
Sevgililer Gününe Lezzet Katan Tarifler

Kalbe giden yolu güzelleştiren Sevgililer Günü’ne lezzet katan tariflerle buradayız! Sevgililer Günü lezzeti deyince aklımıza gelen başlıklar şöyle: - Güzel...

Kapat