Arama Yap

Kıyafete Göre İç Çamaşırı Önerileri

Kıyafete Göre İç Çamaşırı Önerileri

Yazın gelmesiyle birlikte kombin çeşitlerimiz de rengarenk oldu ve arttı. Yaz döneminde üst kıyafet tercihimiz kışa göre daha fazla oluyor. Bu kıyafet seçimlerini yaparken aslında sütyen tercihlerimize de dikkat etmemiz gerekiyor. Yanlış sütyen seçimi yaptığımız üst kombinimizi de kötü etkileyebiliyor ve bize sıkıntı yaratabiliyor. Peki sütyen seçiminde nelere dikkat etmeliyiz? Hangi kombinlerde hangi sütyenleri kullanmaya özen göstermeliyiz? Bu soruların cevaplarını aşağıda sizin için toparladık.

Öncelikle Sütyenin Dokusuna Bakmalısın

Yazın giyeceğimiz dantelli veya kalın kumaşa sahip sütyenler terlemenize sebep olabilir. Bu durumda kendimizi gün boyunca rahatsız etmeye neden olabilir. Bu yüzden de yaz dönemlerinde mümkün olduğunca pamuklu dokulu sütyenleri tercih etmeye özen göstermekte fayda var. Hatta şu an penti.com’da içi ve dışı pamuklu özelliğe sahip Cotton Serisi sütyenler var! Onlara göz atabilirsin!

V Yaka Tişört ve Gömlek Tercih Ediyorsan

V yaka tişörtünde veya gömleğinde herhangi bir sıkıntı yaşamak istemiyorsan Penti Cotton Lol Up sütyeni tercih edebilrsin. İçi dolgulu özelliği sayesinde tişörtünü ve gömleğini saracak ve herhangi bir kaymaya sebep olmayacak.

Omuzu Açık Üst Kombinleri Yapmaya Bayılıyorsan

Omuzu açık üstler senin tüm yazın favorilerinden biriyle askıları çıkabilen sütyenler kullanmaya özen göstermelisin. Böylece omuz ve sırt detayın çok daha şık durabilir. Sütyenin askılarını kullanmıyorken sütyenin toparlayıcı özelliğe sahip olması da çok önemli. Bu yüzden de kavrayan yapısı sayesinde gün boyu ne kadar hareket edersen et seni zor duruma düşürmeyecek Penti Cotton Lotus Sütyen favorin olabilir.

Basic Tişörtlerden Asla Vazgeçemiyorsan

Bir kot ve bir tişört ile harika kombinler yaratıyorsan, sıklıkla bu kombin türünü tercih ediyorsan ve rahatlığından ödün vermiyorsan Penti Cotton Cosy Sütyen tam sana göre! Bu sütyen, balensiz yapısı sayesinde her zaman rahat hissetmeni sağlayacak. Özellikle Cotton serisinin açık renkli özelliğe sahip olması sebebiyle açık renkli tşörtlerinde de sütyenin hiç bir zaman gözükmeyecek.

Üst kombinlerin için yardımcı olduk, şimdi sıra alt kombinlerinde sana yardımcı olacak külot tercihlerinde. Haydi, devam ediyoruz!

Yüksek Bel Etek ve Pantolonları Çok Seviyorsan

Yazın yüksek bel etek ve pantolon tercihini sık sık yapıyorsan külotlarında da yüksek bel yapıya sahip ürünleri tercih etmen senin için çok iyi olacak. Cotton Yüksek Bel Külot, göbek kısmını saracak ve herhangi bir kötü görünüme engel olacak.

İnce Kumaşlı Etek, Elbise ve Pantolon Tercihi Yapıyorsan

Sıcak yaz günlerinde illa ki daha ince kumaşlı ürünlere yönelebilirsin. İnce kumaşlı ürünlerde iç giyimi gösterme tehlikesi oldukça yüksek. Bu yüzden de ince kumaşlu kombinlerinde külot izinin görünmemsi için doğru külot tercihine özen göstermelisin. Bu yüzden de iz göztermeyen şort şeklindeki külotlara göz atabilirsin. Hatta Penti Cotton Short Külot bu sorun için hayatını kurtaracak.

Önerilerimiz bu kadar, umarım senin için çok faydalı olur. O zaman penti.com’dan Cotton serisine göz atmanın tam zamanı!

 

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Kıyafete Göre İç Çamaşırı Önerileri - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Sahillerde Formentera Akımı

Dalgaların sesi, kumsalın sıcaklığı ve denizden yansıyan mavinin en güzel tonları... Sence de bu yaz doğaya geri dönmenin zamanı gelmedi...

Kapat