Arama Yap

Kullanım Koşulları

İnternet sitemizdeki Kullanım Koşulları bölümünü dikkatle incelemenizi rica ederiz.

İnternet Sitesi Kullanım Koşulları
Bu Site’yi ziyaret ederek, bu dokümanda bulunan koşulları kabul etmektesiniz. Site kullanım koşulları düzenli aralıklarla değiştirilebilir; bu yüzden lütfen bu sayfayı düzenli aralıklarla kontrol ediniz. Zira Site’yi kullanmaya devam etmeniz, değiştirilen şartları da kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Site hakkında doğru ve zamanında bilgi vermek için gereken her türlü çaba tarafımızca gösterilmektedir. Yine de burada verilen bilgilerin her zaman güncel olduğu veya sitenin her türlü bilgiyi içerdiği düşünülmemelidir.

Güvenlik Kuralları
Bu internet sitesi herkese açıktır. Verilen hizmetler, ilgili bölümde aksi belirtilmediği sürece, kesinlikle ücretsizdir. Yalnızca aşağıdaki durumlarda, internet sitesi yönetimi kullanımı engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:

– Yanlış, düzensiz, eksik, yanıltıcı ve genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren bilgilerin Site’ye kaydedilmesi durumunda,
– Özel veya genel duyuruların, reklam amaçlı bilgilerin kaydedilmesi durumunda,
– Üçüncü kişiler tarafından ilan edilen bilgilerin silinmesi veya değiştirilmesi durumunda,
– Site’de yer alan bilgilerin izin alınmaksızın kısmen veya tümüyle kopyalanması ve her ne şekilde olursa olsun kullanılması durumunda,
– Site’nin genel güvenliğini tehdit edecek, Site’nin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması veya yapılmaya çalışılması durumunda.

Telif Hakkı ve Marka
Aksi belirtilmediği sürece, bu İnternet sitesindeki içeriklerin tamamı en geniş ve sınırlandırılmamış biçimde başka şahıslara ait telif hakkı, marka, patent ve/veya diğer fikri ve sınaî mülkiyetler şeklinde korunmaktadır.

Kişisel Kullanım
Bu Site’deki içeriklerin kullanımı yalnızca bilgi amaçlıdır. Siz de bu Site’yi kullanarak, bu internet sitesinin içindekileri internet sitesi yöneticisinden izin almadan, hiçbir şekilde dağıtmamayı, yayınlamamayı, aktarmamayı, değiştirmemeyi, sergilememeyi veya bunlara dayanan eserler yapmamayı ve/veya kullanmamayı kabul etmektesiniz.

Bu internet sitesindeki malzemelerin tarafınızca izinsiz kullanımından dolayı internet sitesinin uğramış olduğu ve/veya uğrayacağı her tür zarar ve ziyanı tazmin etmeyi itirazsız kabul etmektesiniz.

Yorumlar
Yaptığınız yorumların içeriğinden tek başınıza sorumlu olduğunuzu, olmaya devam edeceğinizi ve kanunlara aykırı, küçük düşürücü, taciz edici veya müstehcen olan malzemeler sunmayacağınızı kabul etmektesiniz.

Bu internet sitesine telif hakları, marka, özlük ve mahremiyet hakları veya başka kişisel veya mülkiyet hakları dâhil olmak üzere üçüncü şahısların haklarını ihlal eden herhangi bir şey sunmamayı kabul etmektesiniz.

Site Yönetimi bildirim ve sunumlar üzerinde denetim yapmak, yayınlayıp, yayınlamama kararlarını vermek ve herhangi bir neden göstermeksizin yorumları yayından kaldırmak haklarına sahiptir.

Bağlantılı Siteler
Bu Site’de yer alan linkler aracılığı ile gidilen sayfalar ve içeriği ile ilgili olarak Site Yönetimi herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kullanım Koşulları - Moda Hayatımda