Arama Yap

Mart Ayı Burç Yorumları

Mart Ayı Burç Yorumları

Mart ayında yıldızlar sizin için neler söylüyor? Hadi burçların dünyasına yolculuğa çıkalım ve Mart ayı burç yorumlarına göz atalım.

Mart Ayında Burçları Neler Bekliyor: Mart Ayı Burç Yorumları

Koç Burcu Mart 2018 Yorumu
Koç burcu için mart ayını ikiye bölersek, ilk yarısında bolca heyecan ve eğlence, ikinci yarısında da sakinlik ve çalışkanlık var deriz. Bana aşktan haber ver derseniz de, bu ay kalbinizin küt küt atmasını sağlayacak özel biri hayatınıza giriyor deriz. Yalnız, şimdilik biraz platonik bir aşk olabilir bu… Ama uzun birkaç ay sonra işler biraz daha ilerleyebilir.

boğa burcu mart yorumları

Boğa Burcu Mart 2018 Yorumu
Ayın ilk dolunayı sizi derinden etkileyecek. Duygularınızın durulduğu, zihninizin berraklaştığı bir dönem başlıyor. Uzun zamandır içinden çıkamadığınız sorunları çözmek için iyi bir fırsat. Mart ayı size biraz da heyecan getirecek. Ayın son günlerinde kalabalık ortamlara girmekten ve etrafınıza alıcı gözle bakmaktan çekinmeyin.

İkizler Burcu Mart 2018 Yorumu
İşte dolunaydan etkilenen bir burç daha. Dolunay iyi de, etkileri kötü işte. Bu aralar kendinize biraz yabancılaşabilir ve hayatı sorgulayabilirsiniz. Neyse ki uzun sürmeyecek ve doğal ritminizi bulacaksınız. Sizinle tanışmak isteyenlere bir şans verin, aşk dolu bir hikaye çıkmasa da muhteşem insanlarla tanışma fırsatınız kesinlikle var.

Yengeç Burcu Mart 2018 Yorumu
Bol kutlamalı bir ay olacak. Büyüklü küçüklü güzel haberler sizi bekliyor ve kutlayacağınız çok şey olacak. Hem her şey bir kenara, baharın gelişini kutlamak bile çok güzel. Bu ayı en dolu yaşayanlardan biri siz olacaksınız. Her şey yolunda, keyifler yerinde, küçük meseleler de asla kafaya takılmayan yerlerde…

Aslan Burcu Mart 2018 Yorumu
Aslanlar leyleği havada gördüler. Bu ay seyahatler ve yeni seyahat planları var bolca. Bir tek bu değil tabii… Bahar geliyor diye harekete geçenlerde en çok aslan burcundan. Aslanların planlı programlı dünyası da bunu gerektirir.

Başak Burcu Mart 2018 Yorumu
İş ve/veya eğitim yaşamınızda yolunda gitmeyen şeyler neler? Hemen onları not edin ve sorunları nasıl çözeceğinize dair yollar arayın. Bu ay biraz sorun çözümü ile geçecek gibi görünüyor. Ay sonuna doğru ise bu gayretleriniz takdir görecek. Bu ay arkadaşlarınızı ihmal ettiğiniz dönemler olabilir, onlara bu konuda yanlış mesaj vermemek için iletişim konusunda biraz daha dikkatli olun.

Terazi Burcu Mart 2018 Yorumu
Sürprizler, planlar, olaylar ve yenilikler… Teraziler için mart ayı böyle. Ay ortasından itibaren, aşk hayatınızda bir takım hareketlenmeler söz konusu oluyor. Yeni biriyle tanışmak kafanızı karıştırabilir. Onu iyi tanımaya ve sizinle iletişiminde gerçek amacının ne olduğunu anlamaya bakın.

Akrep Burcu Mart 2018 Yorumu
Akrepler bu ayı her anlamda heyecanlı geçirecekler. Pek çok işleri son dakikada çözülecek, olmayacak planları bir anda olacak, akıllarına takılanlar tıkır tıkır çözülecek. Hal böyle olunca da akrepler için baharın tazeliklerle geldiğini söyleyebiliriz.

Yay Burcu Mart 2018 Yorumu
Yay burcu bu ayın yıldızı! Hem gönül işleri hem de hayatınız yolunda görünüyor. Aşk dolu bir ay geçirmeye hazır mısınız! Dahası başarılı ve eğlenceli de bir ay olacak mart ayı. Eğlencenin dozunu iyi ayarlayın ki mart ayını yorgun geçirmeyin. Yıldızlar gibi mart ayınız şimdiden kutlu ve mutlu olsun!

Oğlak Burcu Mart 2018 Yorumu
Bu ay kendinize odaklandığınız ve planlarla dolu güzel bir ay olacak. Gelecek birkaç yılınız bu ay vereceğiniz kararlara bağlı olabilir. Kariyer çizginiz bu ay değişik bir ivme yakalayacak. Bu sebeple kararlar verirken bir kez daha düşünmeyi ve her şeyi gözden geçirmeyi ihmal etmeyin.

Kova Burcu Mart 2018 Yorumu
Hassas kovalar için hassas dengelerle dolu bir ay. Mart ayında kova burcu için güzel fırsatlar da var, beklenmedik tehlikeler de. Küçük hatalar sizi tehlikeli yollara sokarken, küçük tedbirler de fırsat kapılarını açabilir. Daha dikkatli daha özenli olmaya bakın. Gönül işleri konusunda ise kovalar her zamanki gibi soru işaretleriyle dolu.

Balık Burcu Mart 2018 Yorumu
Gözler önünde olacağınız bir ay olacak. Kendinize karşı biraz daha özenli olma zamanı. Dış görünüşünüze biraz daha özen gösterin ve yüzünüzdeki ifadeyi gülümsemeye çevirecek sebepler bulun. Güzel bir ay ve güzel haberler çok yakında. Sadece gözlerinizi ve kulaklarınızı biraz açık tutun yeter…

Mart 2018 burç yorumlarının sonuna geldik. Burçlarınızı okuduktan sonra yükselen burcunuzu da okuduğunuzu düşünüyoruz. O zaman şimdi hayatın tadını çıkarmaya kaldığınız yerden devam edin. Mart aşk dolu olsun!

Sizin bahar şık ve keyifli gelsin. Koleksiyonlarımıza bir göz atın…

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Mart Ayı Burç Yorumları - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
İç Giyimine Özen Göstermenin 6 Yolu
İç Giyimine Özen Göstermenin 6 Yolu

İç giyim kavramı pek çok kadın için, aşağı yukarı aynıdır. İç giyim çoğumuz için, külot, sütyen ve gecelikten ibaretmiş gibi...

Kapat