Arama Yap

Mart Ayı Gelinleri İçin Tavsiyeler

Mart Ayı Gelinleri İçin Tavsiyeler

Baharın gelmesiyle birlikte düğün sezonu açıldı. Mart ayı itibariyle hepimiz pek çok düğünden ve mutlu çiftlerden haberdar olmaya başladık bile. Mart ayı gelinleri için tavsiyelerimizi ve 2018’in düğün trendlerinden notlarımızı paylaşmak için yazımıza başlıyoruz.

Mart gelinlerinin dikkat etmesi gereken temel noktalardan bahsederek başlayalım…
Malum mart ayı biraz daha soğuk, yağmurlu ve hava durumu konusunda sürprizlerle dolu olabilir. Bunlar için çok büyük değişiklikler yapamasanız da küçük önlemler alabilirsiniz. Gelinliğinizi tören mekanında giymek, makyajınızı da yine o mekanda yaptırmak gibi… Gelinliğinize uyacak bir şemsiye de hiç fena olmaz.

Tören esnasında kısa dinlenme molalarınızda size biraz olsun nefes aldıracak bir öneri de ayakkabılarınızı çıkarıp ayaklarınızı dinlendirmeniz… Günün heyecanıyla üşüyeceğinizi düşünmüyoruz ama gelinliğinize uyacak bir şalı da size eşlik eden nedime arkadaşınıza mutlaka emanet edin.

Saç ve makyajınızı tazelemek konusunda da, sizi kollayıp yardımcı olacak birini bulun. Makyaj detaylarınızı düzeltecek ve fotoğraflarda daha iyi görünmenizi sağlayacak bir arkadaş gibisi yoktur.

Düğün sürecindeki tüm gelin adayları, iç giyimin gelinlik sürecindeki önemini bilirler. Gelinliği taşımanıza yardımcı olan, şık ve zarif duruşunuza yakışır parçalar seçmeye özen gösterin. Bedeninizi büyük ya da küçük gösterme isteğiyle büyük ya da küçük bedenli seçim yapmaktan kaçının. Bu hepimizin şıklık için düşebileceği bir tuzak… Ama en iyi görüneceğiniz kıyafet sizin bedeninizde olandır. İç giyim, çorap, jartiyer ve korse ihtiyaçlarınız için Penti’nin Gelin Koleksiyonu’na göz atabilirsiniz.

Düğün biter, bayalı başlar… Balayı rotanız neresi olursa olsun, valizin değişmez parçaları olacaktır. Mart gelinlerinin balayı valizinde mutlaka yer almanızı önerdiğimiz gecelik, babydoll, pijama ve iç giyimler için de Penti’yi ziyaret edebilirsiniz.

Yılın rengi mor ve yazın rengi sarı, 2018 düğünlerinde sık sık karşımıza çıkacak. Düğün konseptiniz için renk seçerken bunları mutlaka göz önünde bulundurun.

2018 düğünlerinde çiçekli süslemeler yine bolca görülecek. Ancak küçük bir farkla… Yılın popüler renk tonu olan pasteller her yerdeler… Pastel tonlarda dekorasyonları süsleyecek olan pastel renkler düğününüze modern ve mistik bir atmosfer katacak. Tam da baharı beklerken çiçekli detaylar hiç de fena olmaz, değil mi?

2018 düğünleri ve mart gelinleri için temel önerilerimiz böyleydi… Gelecek yazılarımızda gelinlik trendleri, dekorasyon modası ve gelinliğiniz için iç giyim seçmenin inceliklerini de konuşacağız.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Mart Ayı Gelinleri İçin Tavsiyeler - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Sezonda Penti Koleksiyonuna Yakından Bakalım

Bahar ve yaz boyunca nelerin moda olacağını hepimiz merak ediyoruz ve yeni sezona dair tüm detayları inceliyoruz. Trendleri yakalamak ve...

Kapat