Arama Yap

Nişan Sezonu Açıldı: Şıklığınızı Tamamlayan Detaylar

Nişan Sezonu Açıldı: Şıklığınızı Tamamlayan Detaylar

Ekim ayından nisan ayına kadar geçen süre nişan törenleri için harika bir zaman aralığı oluyor. Sonra da ver elini mayıs ayından eylül ayına kadar süren düğün sezonu. Bunun aksi ve farklı versiyonları elbette mümkün. Ancak, gayri resmi olarak nişan sezonu açılmıştır diyebiliriz. Şimdi sezonun elbiselerine ve elbiselerle birlikte kullanabileceğiniz destekleyici ve kurtarıcılara yakından bakalım.

Şık Elbiseleri Güvenle Taşıma Zamanı!

Kayık Yaka Modası
Sezonun şık ve abiye elbiselerine göz attığımızda kayık yaka elbiselerin çok sık karşımıza çıktığını görüyoruz. Kayık yaka elbiseler çok makul ve masum bir dekolte sunarlar. Özel günler için sezonun yükselen modeli kayık yakayı mutlaka değerlendirin. Kayık yaka elbisenizle birlikte kullanabileceğiniz konforlu straplez sütyenler ve “backfree” sütyenler için Penti’yi buradan ziyaret edebilirsiniz.

Deniz Kızı Gibi Olmanız İçin Balık Etekler
Balık etek modası narinliği ve güzelliği ile herkes tarafından çokça ilgi görüyor. Birkaç sezondur balık eteklerin yükselişi sürüyor. Göğüs ve kalça oranınıza göre elbiseyi daha da rahat taşırsınız. Ufak fazlalıkları toparlamak için, tüm vücudunuzu ikinci bir deri gibi saracak ve rahat hareket etmenizi engellemeyecek elbise tipi korseleri mutlaka deneyin. Balık etek tasarımlı elbise için tek parça ve boydan boya olan bir korse en doğru seçimdir.

Danteller, Tüller, İpeksi Dokular
Sonbaharın şık elbiselerinize danteller ve tüller sıkça karşımıza çıkıyor. Dantel ve tül detaylı elbiseler özen ister. Minimal tasarımlı iç giyim tercih ederek, dantel ve tül olan kısımların kendini göstermesine olanak verebilirsiniz.
İpeksi yumuşaklıktaki elbiseleriniz için de iç giyim konusunda maksimum inceliği göstermenizde fayda var. Narin ve ipeksi dokular, bir o kadar narin iç giyim ister. Penti’de bu ihtiyacınızın tam cevabını bulmak için tıklayın.

Doğal Bir İncelik
Prensesler gibi hissetmek istediğiniz o günde, prenses modeli bir elbise seçtiyseniz, şimdi her şeyi daha güzel hale getirme zamanı. Belinizi bir beden kadar ince gösterecek bir korse ile elbisenizin güzelliğini ortaya çıkarın. Prenses modeli elbiselerin en önemli özelliği belinizin inceliğini ortaya çıkarmaktır. Belinizi ince göstermek için push-up sütyen tercih ederek çok iyi bir kontrast yakalayabilirsiniz.

Sadeliğin Zerafeti
Sade bir zerafet her zaman modadır ve zamana asla yenik düşmez. Şık ve zarif siyah bir elbise nişan gününüzde arzuladığınız nezaketi göstermenize yardımcı olur. Şık ve zarif elbisenizi incelik ve zerafet dolu Penti çoraplarla birlikte kullanabilirsiniz.
Elbette sadece siyah renkle sınırlı kalmayın. Sezonun popüler renkleri su yeşili, beyaz, bronz tonları da elbise seçiminizde doğru renkler olacaktır.

Nişan gününüzde tüm desteğimiz ve gücümüzle yanınızdayız; tıpkı düğün gününüzde de yanınızda olacağımız gibi.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Nişan Sezonu Açıldı: Şıklığınızı Tamamlayan Detaylar - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Spora Başlamak İçin 7 Süper Sebep

Spora başlamak konusunda sürekli önünüze engeller mi çıkıyor? Belki de o engelleri siz kendi ellerinizle oraya koyuyorsunuz… Spora başlamayı çok...

Kapat