Arama Yap

Ofis Şıklığını Tamamlayan Çoraplar

Ofis Şıklığını Tamamlayan Çoraplar

Ofis hayatında şık bir görünüme sahip olmak önemli. Toplantıdan toplantıya koşarken, sabah erkenden uyanıp zaman zaman da mesaiye kalırken nasıl olacak bu şık görünüm dediğinizi duyar gibiyiz. Size bir sır verelim: Etek ve elbiselerin sayısını artırın. Böylece daima şık seçimler yapabilirsiniz. Şıklığınızını da çoraplarınızla tamamlayıp çabasız bir güzellik yakalayabilirsiniz.

Şimdi ofis şıklığınızı çoraplarla nasıl tamamlayacağınıza bakma zamanı…

1. Modanın sesine kulak verin!
Bu da şu anlama geliyor: FİLE ÇORAP! File çorapların her modelin bulundurun ve her tarza uyduracak şekilde kombinleyin. Bu sezon file çorap çok moda. Ofis tarzınıza uygun olarak kullanacağınız file çoraplar, çabasız şıklığınızın bir parçası olacak.

daha çok etek daha çok elbise

2. Daha çok etek, daha çok elbise…
Sade, düz elbiseler ve etekler seçin ve sonra çoraplarla bu etek ve elbiselere çekicilik katın. Tek renk çorapları kullanmayın demiyoruz ama sayılarını azaltın. Puantiyeli, desenli, özel tasarım ve file çoraplar harika bir tarz için çok işinize yarayacak. Penti’nin yeni çorap koleksiyonundan seçim yapabilirsiniz.

Sadece külotlu çoraplar mı

3. Sadece külotlu çoraplar mı?
Külotlu çoraplar, dolabınızın büyük bir kısmını kurtarır. Bu harika! Ama bazen biraz fark yaratmak da gerekiyor. Bileğinize narinlik katan bir çift soket çorap, tarzınızı değiştirecek diz üstü kalın çorap da çok işinize yarayacak.

Desenli çorapların güzelliğine vurulma zamanı

4. Desenli çorapların güzelliğine vurulma zamanı…
Kurdale, kedi, puantiye, slogan… Hepsi bu sezon bacaklarda. Desenli külotlu çorapları harika bir aksesuar olarak kullanın ve en sade ofis kıyafetinizi bile daha havalı hale getirin.

Sezonun renklerini yakalayın

5. Sezonun renklerini yakalayın!
Bu sene gri-gümüş tonları, morlar ve kırmızılar çok popüler. Çorap seçimlerinizde renklerin sesine de kulak verin. Doğru rengi seçin ve şıklığınızı tamamlayın.

Ofis şıklığını tamamlamak için, çorap konusunda tabuları yıkın ve tarzınızı ortaya koyun. Ufak dokunuşlar, doğru seçimler ve işte ofis şıklığı!

Penti’nin yeni sezon koleksiyonunda, birbirinden güzel külotlu çoraplar, soketler ve taytlar bulmak mümkün.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Ofis Şıklığını Tamamlayan Çoraplar - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
aslı enver ile işin aslını konuştuk
Aslı Enver İle İşin Aslı’nı Konuştuk!

1.Dolabınızda vazgeçemediğiniz 5 parça nedir? ve Neden onlar? Basic t-shirtlerim, jeanler, kolyelerim, spor ayakkabı, bootie. 2.Rahatlığı mı yoksa şıklığı mı...

Kapat