Arama Yap

Okula Başlangıç İçin 5 Hediye Önerisi

Okula Başlangıç İçin 5 Hediye Önerisi

Yaz tatilinin bitmesiyle okul dönemi başladı. Çocuklar yaz sonrası okula adaptasyonda problemler yaşayabilir. Çocuğumu nasıl motive edebilirim diyorsan senin için bazı şeyler düşündük. Unutma ufak motivasyonlar büyük başarılara yol açar. Okula başlangıç hediyesi için neler alabilirsin hadi hep birlikte inceleyelim.

Renkli Çoraplar

Okul üniformasının sıkıcılığını bir kenara itecek renkli çoraplar çocuğunuzun sabah kalkması için motivasyonu olacak. Siyah ve sıkıcı çoraplardan renkli çoraplara hızlı bir geçiş yapıp kızınıza çok tatlı bir tarz yaratabilirsin. Böylece okula motive bir şekilde gitmesini sağlayabilirsin.

Pijama

Eve yorgun gelip bir şeyle atıştırdıktan sonra hemen ödevlere gömülecek. Ödevle bittikten sonra ona giyebileceği yumuşak ve tatlı bir pijama alabilirsin. Pijamasını giydikten sonra birlikte sohbet edip, kitap okuyabilirsiniz. Hatta anne kız bir örnek pijama alabilirsin. Birlikte fotoğraflar çekilip çok güzel anılar bırakabilirsin. 🙂

Sabahlık

Yoğun bir haftadan sonra hafta sonu evde keyif yaparken kullansın diye bir sabahlık alabilirsin. (Hem de kış aylarında hastalık riskini azaltmış olursun.) Sabah kalkınca sıcacık sabahlığını giyer ve birlikte güzel bir kahvaltı yaparsınız. Hafta sonu tembelliği de olacak biraz tabii, belki birlikte film izlersiniz, ne dersin?

Spor Kıyafetler

Spora başlamak çocuklarda özgüven artışına sebep oluyor o yüzden küçük yaşta çocuğunuzun hayatına sporu sokmak kişisel gelişim için çok önemli. Spora başlamak için spor kıyafetler alarak onu motive edebilirsin. Hayatında spor olunca, akademik başarısı da mutlaka artacaktır çünkü spor disiplin sağlar!

Minik Aksesuar

Biz kızlar küçüklüğümüzden beri takıp takıştırmaya bayılırız. Okul zamanı da saçlara örgüler, tokalar, bilezikler kızların vazgeçilmezi oluyor. O yüzden tatlış tokalar veya takılar onları çok mutlu edecektir. Sabah onları takmadan çıkmak isteyecekler bizden söylemesi!

Çocuğunuzu okula motive etmek için önerilerde bulunduk. Çocuğum okula motive olsun, okula daha mutlu gitsin diyorsan penti.com’dan onu mutlu edecek ürünler bulabilirsin.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Okula Başlangıç İçin 5 Hediye Önerisi - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Okulda Kullanabileceğin 5 Pratik Saç Modeli

Okul heyecanı başladı mı? Ne giyeceğim, ne kadar makyaj yapmalıyım, peki ya saç modelim ne olmalı? Eğer bu sorular başladıysa...

Kapat