Arama Yap

Okulda Kullanabileceğin 5 Pratik Saç Modeli

Okulda Kullanabileceğin 5 Pratik Saç Modeli

Okul heyecanı başladı mı? Ne giyeceğim, ne kadar makyaj yapmalıyım, peki ya saç modelim ne olmalı? Eğer bu sorular başladıysa okul heyecanı başladı demektir. Sen biraz rahatla diye sana rahatça kullanıp tarz gözükeceğin birkaç model önereceğiz. Hadi hep birlikte inceleyelim.

Dalgalı At Kuyruğu

Sabahları hepimizin en kolay yaptığı model kesinlikle at kuyruğu. Bu model bazen fazla spor durabiliyor o yüzden sana önerimiz kuyruk kısmına birkaç dalga katman. Böylece hem özenli gözükecek hem de fazla abartılı durmayacaksın. Kıyafetine uyumlu renkli tokalar tercih edersen çok tatlı olabilir.

Ev Topuzu

Biliyoruz evde çok güzel topuzlar yapıyorsun. Peki bunları dışarıya taşımaya ne dersin. Çok şık bir kombin yapmadığın, daha spor olduğun bir gün saç modeli olarak ev topuzu yapabilirsin. Dikkat etmen gereken şey biraz salaş olması!

Aksesuarlarla Düz Bırak

Bazen ufak bir aksesuar ile çok değişik bir görüntü elde edebilirsin. Saçlarını duştan sonra bırak kendi kurusun daha sonra sabah bu tatlı tüylerden tak. Kıyafetinle renk uyumu sağlamak zor gelirse düz beyaz veya siyah kombinler tercih edebilirsin.

Örgüden Vazgeçme:

Kabul edelim ki şık bir model istiyorsan ilk aklına gelen örgülü bir model oluyor. Kesinlikle katılıyoruz. Örgünün o kadar çok çeşidi var ki ister gece çıkarken ister okulda kullanabilirsin. Hatta gelinlerin tercih ettiği modellerin çoğunda örgü oluyor. Neyse konumuza dönelim 🙂 Saçının üstünden başlayıp altına doğru örmeye başla. Bittikten sonra örgüleri biraz genişletmeyi unutma!

Bandana

Okulun açılış zamanlarına doğru yani yazın mutlaka bandana kullanmalısın. Hazır tatilden çıkmışsın, tenin bronz bu havayı okula da yansıtmalısın diye düşündük. Bandanayı istersen topuzuna veya at kuyruğuna bağla, istersen saçını açık bırakıp tepeden bağla.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Okulda Kullanabileceğin 5 Pratik Saç Modeli - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Pijama Partisi İçin 5 Pijama Önerisi

Bugün kız arkadaşlarınla pijama partisi yaparken hem güzel hem rahat ol diye sana önerilerde bulunacağız. Arkadaşlarınla doyasıya eğlenirken neler giyebilirsin...

Kapat