Arama Yap

Olmazsa Olmaz Kış Aksesuarları

Olmazsa Olmaz Kış Aksesuarları

Dört mevsimi yaşayan bir ülkede olmak harika. Her mevsimi doya doya yaşıyoruz. Kışı da tadını çıkararak ve eğlenerek yaşadığımız için çok şanslıyız. Kış mevsimin zorlukları da yok değil tabi… Biz giyim kuşam tarafındaki zorlukları ele alalım. Hem üst üste giyinip, hem de şık olmak biraz zor, değilmi? Ancak, aksesuar kullanımı ile şıklık konusundaki soru işaretlerinizi giderebilirsiniz. Kışın şıklığınıza şıklık katacak aksesuar kullanımı için dolaplarınızda yar açın, başlıyoruz.

Kış Aksesuarlarıya Şıklık

Detayları Önemseyin
Birçok kazağımız, pantolonumuz, eteğimiz varken, belirli sayıda paltomuz vardır. Palto, pardesü ve mont gibi kıyafetler diğer kıyafetlere kıyasla sınırlı sayıdadır. Bu gibi kalıcı kıyafetlerde farklılıklar yaratmak güzel olacaktır. Palto, mont ve pardesüler için fark yaratan aksesuarlar seçerek işe başlayın:
Broş: Yakanıza iliştireceğiniz farklı broşlar, hem tarzınızı yansıtır hem de şık bir detay olarak fark yaratır.
Fular: Sezonun favori aksesuarlarından fular, zarif bir hava için tercih edebileceğiniz aksesuarlar arasında.
Panço: Paltonuzla uyumlu bir panço, farklı bir kullanım için güzel bir tercihtir. Panço günümüzde çok sık kullanılmıyor. Bu sebeple de kullananlar fark yaratıyor.
Penti’nin aksesuar koleksiyonundaki fular, panço ve şalları buradan görebilirsiniz.

Çantanın Önemi
Çantalarımız 4 mevsim farkımızı yansıtmamız için yanıbaşımızdalar. Sezonunun kilit detaylarını yakalayın ve çanta seçimlerinizi yapın. Sezonun favorisi olan peluş dokulu bir çanta, kış mevsimi için iyi bir seçim olacaktır. Sezonun küçük boyutlu çantalarını, vahşi desenlerin popülaritesi, modern bel çantaları kış boyunca tarzınızı desteklemek için yerlerini aldılar.

Tacımız Başımıza
Sezonun en popüler aksesuarları neler diye sorarsınız, taçların ve saç aksesuarlarının hızlı bir yükselişe geçtiğini söyleyebiliriz. Saç aksesuarları, bantlar, kadife taçlar ve tokalar büyük bir hızla zirveye tırmanıyorlar. Penti’nin Olivia Saç Bandı tam da bu modaya uygun bir seçim, bizden söylemesi.


Takısız Olmaz
2019 kışının kolye, yüzük ve küpe modasına baktığımızda, geometrik ve otantik tasarımların ön plana çıktığını görüyoruz. Renk olarak ise altın tonları dikkat çekiyor. Halka küpelerin, taşlı kolyelerin ve formsuz tasarımlı yüzüklerin daha da popüler hale geleceğini söyleyebiliriz.Kışın aksesuarlar kullanarak tarzınızı yansıtabilir, fark yaratabilir ve güzel kombinler yakalayabilirsiniz.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Olmazsa Olmaz Kış Aksesuarları - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Sevgililer Gününe Hazırlık Rehberi

Sevgililer Günü yaklaşıyor.Yoksa siz hala hazır değil misiniz? “Ben henüz Sevgililer Günü’ne hazır değilim.” diyenler için, Sevgililer Günü’ne hazırlık rehberini...

Kapat