Arama Yap

Paltolar, Ceketler ve Montlar Sahneye Çıkıyor

Paltolar, Ceketler ve Montlar Sahneye Çıkıyor

Sonbahar ve kışın soğuk yüzü kendini göstermeye başladı. Paltolar, ceketler ve montlar yavaş yavaş hayatımıza tekrar dahil oluyorlar. 2018-2019 sonbahar ve kış sezonunun en sevilen ve en popüler palto, ceket ve montlarına hızlıca bakalım.
Palto, mont, ceket gibi dış giyimleri seçerken ve kullanırken özenli olmakta fayda var. Çünkü hem herkesle aynı tasarımları tercih etmek istemeyiz, hem de kombin konusunda işlevsel tercihler yapmak iyi bir fikir. O zaman hızlıca sezonun dış giyim modasına ve kişiselleştirebileceğiniz aksesuar önerilerimize yolculuk edelim…

Sezonun Palto, Ceket ve Mont Modası

Hem Şişme Hem Oversized
Sezonun mont modasında ilk sırada şişme ve oversized montlar yerini aldı. Geçtiğimiz yıllarda vücuda tam oturan şişme montlar modayken bu yıl daha bol ve gösterişli duran montlar moda. Oversized şişme montları ince trikolar, jean etekler, havalı çoraplar, bol pantolonlar ve taytlarla birlikte kullanabilirsiniz. Sportif havası olan bu montlar, aslında sizin kullanımınıza göre farklı bir tarza bürünebilirler.

Uzun Paltolar Her Yerde
Uzun ve ince kumaşlı paltolar sezonun en çok tercih edilen modelleri arasındalar. Zamansız ve havalı olan bu tasarımı pek çok farklı kombine dahil edebilirsiniz. Uzun paltolarınızı özellikle mini etekler ve şık tasarımlı külotlu çoraplarla birlikte kullanarak keyifli kombinler yakalayabilirsiniz. Uzun paltolar uzun atkılarla şık bir görüntü ortaya çıkarırlar, bizden söylemesi.

Kadife Dokunuş
Kadife içten dışa her yerde. İnanmayan Penti’nin birbirinden güzel kadife iç giyim koleksiyonuna göz atabilir.
Kadife montlar ve paltolar bu yıl epey sık çıkacak karşımıza. Kadife özel ve güzel bir kumaştır, hassas bir şekilde kombinlenmelidir. Kadife ceketlerinizi ve paltolarınızı etek ve elbiselerle birlikte kullanılıyorsanız, en az onlar kadar özel bir çorap tercih etmelisiniz. Sezonun en güzel modellerinden olan Penti’nin Doris külotlu çorabı harika bir seçim. Spider File külotlu çorap da bir o kadar doğru tercih olur. İşte burdalar (link)

Doğal Dokunuşlar, Havalı Seçimler
Kürk ve deri konusunda her zaman yapaylıktan yanayız. Sezonun mont modasına crop tasarımlar hakim. Kürk dokusu ve deri görünümlü montlarda crop tercihler yapın. Daha çekici, daha asi ve daha havalı bir görünüm için de zincir askılı bir çanta tercih edin. File külotlu çorap ya da parlak külotlu çorap ile etkiyi güçlendirin.

Vahşi Rüzgarlar
Sezonun şüphesiz en sevilen dokusu leopar, zebra ve benzeri vahşi dokular. Bu vahşi dokunuşa hitap eden bir bir mont edinin. Uzun yıllar her ihtiyaç duyduğunuzda sizinle olacak bir mont olsun. Çünkü bu orijinal moda kolay kolay sona ermeyecek. Biraz vahşi rüzgar hepimize iyi gelir.

Motosikletli Kızlar Buraya
Motosiklet kullanmanın cool havasını yaşama fırsatınızı yoksa da o konsepti yaşatabilirsiniz. Sezonun motorcu ceketleri, cool fularlar ve skinny jeanlerle fırtına gibi esin. Penti’nin birbirinden güzel tasarımlara sahip fularları burada.

Montlar, ceketler, paltolar… Hepsi tarzımızın bir parçası. Tarzınızı tamamlayacak diğer her şey de tam burada. 

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Paltolar, Ceketler ve Montlar Sahneye Çıkıyor - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Trend Alarmı: Fransız Stili

Fransız stilini anlatmaya, yaşamaya ve ona doymaya bir ömür yetmez. Fransız stili dünyanın en havalı, en narin, en sorunsuz stili...

Kapat