Arama Yap

Penti Active ile Evde Spora Ne Dersin?

Penti Active ile Evde Spora Ne Dersin?

 Yeni yıl kararları alınırken ilk sıralarda hep spor olur. Spor neredeyse herkesin yapmak istediği fakat nedense zaman bulamamaktan şikayetçi olduğu bir konu. Peki evinde bir kaç hareketle daha aktif kalmaya ve spor yapmaya ne dersin?


 Penti active giyim modelleri için tıklayın!

Penti Active’le spora ısınma hareketleriyle başlıyoruz. İyi bir egzersiz için ısınma hareketleri çok önemlidir. Üstelik bu ısınma hareketlerini spor rutininin dışında her sabah yapacağın bir rutin haline de getirebilir ve güne daha enerjik başlayabilirsin!

Penti active giyim modelleri için tıklayın!

Bilgisayar, telefon ve tabletlerden uzak kalamadığımız için sürekli başımız önde, kimi zaman da kambur duruyoruz. Kol hareketlerimiz de günlük hayatımızın içinde oldukça azalıyor. Hem bunu önlemek hem de spor rutinine eklemen için kol ve omuz içi egzersiz önerilerimizi videodan takip edebilirsin. Güçlü kollara ve omuzlara sahip olmak için bu hareketlere haftada en az 2 kere zaman ayırmalısın.

Penti active giyim modelleri için tıklayın!

Sımsıkı bir karın! Ah hepimizin hayali bu olabilir diye düşünerek senin için en iyi egzersizleri derleyip şahane bir Youtube videosu oluşturduk. Kendine zaman ayırıp bu egzersizleri hergün yaparsan kısa sürede sımsıkı bir karna sahip olabilirsin!

Penti active giyim modelleri için tıklayın!

Kuvvetli ve biçimli bacaklara sahip olmak hayal değil. Penti’nin Youtube kanalında yaparken sizi zorlamayacak ve rutininize dahil ettiğinizde de kısa sürede sonuç verecek bacak egzersizlerinden oluşan bir video var!


Penti active giyim modelleri için tıklayın!

Spor dünyasının da trendleri var. Son bir kaç yılın da trendi kalça sıkılaştırma hareketleri üzerine şekilleniyor. Siz de bu tür hareketleri uygulamak istiyor ve nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, videodaki her hareketi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Penti Active ile Evde Spora Ne Dersin? - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
yılbaşı kış tatil rotaları
Yılbaşı İçin Kış Tatili Rotaları

Büyük güne az kaldı... Yeni yılın tatlı heyecanı şimdiden hepimizi sardı bile. Restoran rezervasyonları, kalınacak oteller, ev toplantıları gibi klasik...

Kapat