Arama Yap

Penti ile Gündüzden Geceye Hazır Ol

Penti ile Gündüzden Geceye Hazır Ol

Biz kadınlar gün içinde sık sık mekan değiştiriyoruz. Ama iş sadece mekan değiştirmekle bitmiyor, mekanlarla birlikte ruh halimizi de değiştiriyoruz. Hal böyle olunca, haklı olarak biz de hayatımıza biraz neşe ve heyecan katmak istiyoruz. Peki bir kadın hayatına anlık olarak nasıl heyecan getirebilir? Tabii ki Penti Perfetto serisiyle! Mutlu olmak ve yaşamın monotonluklarından sıyrılmak bir Penti mağazası kadar uzağında!

Penti bu sezon, kadınları yine çok mutlu edecek ve kalbinden vuracak ürünler hazırladı. Peki bir kadının mutluluğuna giden yol nereden geçer? Tabii ki iç çamaşırlarından!

Artık Penti Perfetto serisi sayesinde, en şıkından en günlüğüne bütün iç çamaşırlarını yanında taşıyabilecek ve ne zaman istersen giyebileceksin. Sakın “Çantamda iç çamaşırı taşımak için yerim yok” deme, çünkü bu koleksiyondaki parçalar, avucuna bile sığabilecek küçüklükte üretildi. Artık zamansız ve plansız şıklık ya da rahatlık için bahaneler yok, çünkü Penti var!

Haydi şimdi beraber bu mükemmel ürünleri detaylarıyla birlikte tanıyalım!

İşyerinde ya da okulda, kısacası rahat hissetmek istediğin her yerde Perfetto Push-Up Sütyen seninle birlikte olacak. Hem yumuşacık dokusuyla pamuk giyiyormuşsun gibi hissedecek, hem Push-Up özelliği sayesinde göğüslerini istediğin dolgunluğa ulaştıracak, hem de eşsiz rengiyle kendini her an özel hissedebileceksin. Yani Perfetto Push-Up sütyen her anlamda senin favori sütyenin olacak!

 

Ve tabii ki Frenk Üzümü Perfetto Bralet’imizden sana bahsetmezsek olmaz! Göğüs kısmındaki çıtçıtlar sayesinde rahatça sütyenine yapıştırabilir ve günlük iç çamaşırını 5 saniye içinde şıklaştırabilirsin! İşte tam olarak bundan bahsediyorduk!

Artık “Bugün hiç şık değilim” deyip arkadaşlarından gelen dışarıya çıkma tekliflerini reddetmeyeceksin! Çünkü bir avuç içi kadar yer kaplayan Penti Perfetto Bralet’ini her an yanında taşıyabilecek ve her an geceye hazır olacaksın!

 

Bir diğer ürünümüz ise Frenk Üzümü Perfetto Babydoll… Bu cesaretli babydoll’un da göğüs kısmında bir çıtçıt bulunuyor ve istediğin zaman sütyeninin üzerine takabiliyorsun. Katladığında avuç içini geçmeyecek büyüklükte olan bu babydoll’u da istediğin her an yanında taşıyabilir ve özel geceler için hazırlıklı olabilirsin.

Artık hazırlıksızlık yok! Penti’nin birbirinden güzel ürünleri içeren Perfetto serisi, şık olmak istediğin her anda seninle birlikte olacak!

Eğer hayatını kolaylaştırmak ve 5 saniye içinde görünüm değiştirebilmek istiyorsan, seni hemen www.penti.com.tr adresine ya da en yakın mağazamıza bekliyoruz!

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Penti ile Gündüzden Geceye Hazır Ol - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Kış Alışverişinin En Akıllı Yolları

Sabırsızlık ve özlemle beklediğimiz kış, yine gelip çattıysa; dolabımızdaki birbirinden tarz kışlık kıyafetlerimizi de ortaya çıkartma vaktimiz gelmiş demektir. Yazın...

Kapat