Arama Yap

Penti Yılbaşı Gecesinde de #HepBenimle Diyeceğin Kutlama Rehberi

Penti Yılbaşı Gecesinde de #HepBenimle Diyeceğin Kutlama Rehberi

Yeni yıla girmemize çok az bir zaman kaldı. Haliyle, hepimiz de “Yılbaşında ne yapacağız?” derdine düştük bile. Dışarıda kalabalık bir arkadaş grubuyla sabaha kadar eğlenerek kutlamak isteyeni de, evde sakince tek başına ya da ailesiyle kutlamak isteyeni de çok iyi anlıyoruz! Bu yüzden de, her kutlama tipi için sana ayrı ayrı güzel önerilerle geldik!

 

Pijama-Terlik-Televizyon

Yılbaşını evde yalnız kutlamak isteyenlerin bir numaralı aktivitesi; Pijama, terlik, televizyon!

“Artık her yer çok kalabalık oluyor ve tüm mekanlar en az 1 ay önceden rezervasyon alıyor, ben bunlarla uğraşmak istemiyorum!” diyorsan; bu plan tam sana göre! Yılbaşı tatilinde evde olmak ve rahat rahat dinlenmek sana çok iyi gelecek. Kendine en sevdiğin yemekleri yapıp, yumuşacık Penti Pijamalarınla da yeni yılın tadını çıkartabilirsin!

İster evde de şıklığını konuştur, istersen de rahat ol! Penti’de her isteğine göre birbirinden güzel pijamalar var ve hepsi de yeni yılda seninle birlikte olmak için sabırsızlanıyor!

 

Arkadaşlarla Ev Partisi

Yeni yılda arkadaşlarla ev partisi yapmanın keyfi de bir başkadır! En sevdiğin arkadaşlarını eve toplayıp yılın en çılgın partisini vermek istiyor ama ne giyeceğini bilmiyorsan, doğru yerdesin, çünkü Penti’nin yine harika bir fikri var! Parti Collection, tüm partilerde hem çok şık hem de çok rahat olmak isteyenler için üretildi.

Birbirinden güzel taytlar, braletler ve bodysuit’ler bu partinin vazgeçilmezi olacak! Tüm arkadaşların üstündekilere bayılacak ve hemen denemek isteyecekler. Kim bilir, belki yılbaşı partisi aniden, Penti alışverişi partisine dönüşebilir!

 

Aile ile Kutlama

Yeni yılı aile ile birlikte karşılamak da çok ama çok güzel! Aile sıcaklığının nostaljik duygusu sana mutlu çocukluk günlerini hatırlatacak!

Hepimiz biliyoruz ki, aile evinin en güzel özelliklerinden birisi de rahatlık demektir. Annenin yaptığı lezzetli mi lezzetli yemekleri sıcacık pijamalarınla tatmak ve yılbaşını bu şahane huzurla karşılamak sana adeta terapi gibi gelecek! Peki bu güzel günde hepiniz bir örnek giyinseniz, çok tatlı olmaz mı? Bizce olur! Bu yüzden tüm ailenle birlikte bir örnek giyebileceğin pijamalar da ürettik. Pijamalarınızla fotoğraf çekip bu anı ölümsüzleştirmeyi de de sakın unutma!

Bizim Yeni Yılda Ev Partisi fikirlerimiz bu kadar! Kiminle olursan ol, bu yıl favorin Penti olacak! Unutma, “Yeni yıla nasıl girersen, tüm yılın öyle geçer” demişler. Sen de Yeni yıla Penti’yle gir ve, her an bizimle ol!

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Penti Yılbaşı Gecesinde de #HepBenimle Diyeceğin Kutlama Rehberi - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Burçlara Özel Parti Kıyafeti Önerileri

Partilerde hem şık olmak hem de kendine has tarzını gözler önüne sermek istediğini biliyoruz ve yine senin için; “Burçlara Özel...

Kapat