Arama Yap

Penti’den Yeni Annelere Özel Mamma Serisi

Penti’den Yeni Annelere Özel Mamma Serisi

Doğum sonrası annelerin uyku, yemek, iş ve neredeyse her alandaki düzeni değişiyor. Anneleri dışarıda emzirme, gece sürekli uyanma hatta bazen hiç uyumama gibi durumlar da bekliyor. O yüzden annenize kocaman içten bir teşekkür edin önce. Sizi mutlu edecek bir haberimiz var, Penti anneleri düşündü ve çok güzel ürünlere yer verdi. Haydi Penti’nin bu zor ama en tatlı dönemde anne adaylarının yanında olacak ürünlerini hep birlikte inceleyelim.

Gecelik

Penti Mamma Koleksiyonu annelere her konuda yardımcı olmakta baya iddialı. Bebeğinizi gece emzirirken rahat etmeniz için çok güzel bir gecelik tasarlandı. Gece bu geceliği giyip bebeğinizi kolayca emzirebilirsiniz. Nasıl mı? Bu geceliğin üst kısmını kaldırdığınızda direkt emzirebiliyorsunuz. Emzirme bittikten sonra da hemen uykunuza dönüyorsunuz 🙂

Sabahlık

Uykusuz bir gecenin ardından sabah kalkınca hemen üstüne geçirmen için aynı geceliğin sabahlığı da tasarlandı. Özellikle kış aylarında kendini soğuktan korumalı, hastalıkları uzak tutmalısın. Bu arada gece emzirmeye gittiğin zaman da üstüne almayı unutma. Nerede ne zaman hastalanacağını bilemezsin, dikkat etmekte fayda var.

 

Emzirme Sütyeni

Gün içinde bebeğinle dışarı çıktığında bütün zorlukları kaldıracak bir sütyen seni bekliyor. Askısında bulunan açılır kapanır kısımla emzirmek artık çok kolay. Üstelik Mamma Koleksiyonu’nda bulunan bu üründe 3 al 2 öde kampanyası var!

 

Şık Olmak İsteyenlere

Ben tarzımdan ödün veremem diyorsan bu bralet aradığın ürün olabilir. Aynı şekilde emzirmeyi kolaylaştıran askısı sayesinde hem rahatça bebeğini emzirebilir hem de tarzını koruyabilirsin.

Anne Adaylarına: Hamile Pijaması

Bebeğinize kavuşmanıza daha varsa bu tatlı pijama takımına ne dersiniz? ‘’Napping For Two’’ yazan bu tatlı takımı almak isterseniz kargo ücretsiz bizden söylemesi!

Penti’nin bu düşünceli ve kullanışlı ürünlerine ulaşmak için tıkla! 

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Penti’den Yeni Annelere Özel Mamma Serisi - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Taytla Yapabileceğin Sonbahar Kombinleri

Hayatımızın en büyük kurtarıcısı kesinlikle taytlar. Pantolon giymeye üşendiğin tam o da rahatça giyebildiğin, yumuşacık tayt geliyor akla. Kazak, ceket,...

Kapat