Arama Yap

Penti’den Yepyeni Bir Koleksiyon: Party Collection

Penti’den Yepyeni Bir Koleksiyon: Party Collection

Yazdan çıktık ve en sevdiğimiz etkinliklerin zamanı da geldi: Kış partileri!

Biz kadınlar hem rahat hem de şık olmak isteriz ama bize her ikisini de sağlayan güzel kıyafetler bulmakta çok zorlanırız. Özellikle de kışın, işe ve okula gittiğimiz için hasta olmamaya çalışırız ama partilerde de havalılığımızdan ödün vermek istemeyiz.

Penti bu konuda da yine kadınları düşündü ve harika bir koleksiyon geliştirdi: “Penti Party Collection”

Bu koleksiyonda öyle şık ve havalı parçalar var ki, gittiğin partilerde herkesin gözü senin üzerinde olacak!

O zaman ürünlerimizi tanıtmaya başlayalım…

Şu inkar edilmeyecek bir gerçek ki, braletler uzun zamandır en büyük favorilerimizden biri! Hem rahat hem de şık olan bu parçalar, son günlerde en büyük kurtarıcımız oldu. Gömleklerin içine ya da taytların üzerine giyerek kombinlerimizi saniyeler içinde güzelleştirebiliyoruz. E şimdi biz sevmeyelim de kim sevsin?

Penti’nin Parti Collection serisinin braletleri ise tam anlamıyla inanılmaz! Siyahın ve gümüş tonlarının asaletini en iyi şekilde yansıtan ürünlerden biri. Bu koleksiyonun braletlerine alıştığında bir daha üstünden çıkartamayacaksın!

Her yerde hem rahat hem şık hem de toparlayıcı taytlar aradığını biliyoruz! Artık aramayı bırakabilirsin çünkü Penti yaptı bile! Dokusuna hayran kalacağın Parti Collection taytları, dolabının vazgeçilmezi olacak. Arkadaşların partiye gidelim dediğinde saatlerce kıyafet aramaya son verecek ve taytını giyip çıkabileceksin! E daha ne olsun?

Birbirinden şık sütyen, bodysuit ve jartiyerlere hangi kadın hayır diyebilir ki? Bu özel ürünler bir de siyahın mükemmeliyetiyle buluşunca, ortaya kusursuz bir görüntü çıkmış desek yeridir. Yılbaşının anlamı olan kadife tutkusunu da es geçmeyelim! Sadece dışım değil, iç çamaşırlarım da asil ve şık olsun diyorsan, bu ürünler tam senlik!

Bu tarz transparan ve dantelli bodysuit’ler ise bu sezon çok moda olacak, bizden söylemesi!

Sen de bizim gibi siyah ve dantel aşığıysan, bu bodysuit’leri çok sevecek ve tüm arkadaşlarına tavsiye edeceksin! İstediğin partiye giderken de Penti taytının üstüne giyecek ve 5 saniyede şıklığınla fark yaratacaksın!

Yazımızı alt üst iç çamaşırı takımlardan da bahsetmeden bitirmeyelim! Bizce, bu güzel takımlardan dolabında bir tane de olsa bulundur! Çünkü seni tüm kış çok rahat ettireceğinin garantisini veriyoruz.

Birbirinden güzel Parti Collection ürünlerimizin daha da fazlasını görmek istersen seni hemen www.penti.com.tr adresine alalım! Unutma, kış alışverişini yapman için mağazalarda da seni bekliyor olacağız!

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Penti’den Yepyeni Bir Koleksiyon: Party Collection - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Penti Yılbaşı Gecesinde de #HepBenimle Diyeceğin Kutlama Rehberi

Yeni yıla girmemize çok az bir zaman kaldı. Haliyle, hepimiz de “Yılbaşında ne yapacağız?” derdine düştük bile. Dışarıda kalabalık bir...

Kapat