Arama Yap

Penti’nin Yaz Koleksiyonu

Penti’nin Yaz Koleksiyonu

Kış boyunca beklediğimiz, iple çektiğimiz ve hevesle kollarımızı açtığımız o günler geldi çattı. Sıcak yaz günleri, balkonlardan gelen kahkaha sesleri, sokaklarda gülüşmelerin neşesi çok yakında aramızda olacak. Yaz gibisi var mı? Güneşin ısıttığı, denizin serinlettiği ve kumsalların dinlendirdiği mevsim candan ötedir. Yazı bu kadar güzel yapanlardan biri de, moda elbette. Yaz modası aklınızı başınızdan almaya geldi. Penti’nin yaz koleksiyonu hem dükkanlarda hem de internette görünmeye başladı. Bu yaz sizi nelerin beklediğini merak ediyorsanız, Penti’nin yaz koleksiyonunu birlikte inceleyelim.

Bu yaz Penti’nin koleksiyonunda yazın en trend, en sevilen, en çok tercih edilen ve en çok kişiselleştirilebilecek parçalarını bolca göreceğiz. Dilediğinizi bikini altını ve üstünü karıştırın, yakıştırın. Moda olan parçaları seçin ve tarzınıza göre harmanlayın. Renklerin en popüler tonlarıyla tanışın ve kaynaşın. Penti’de yaz çok keyifli geçecek.

Penti’nin yaz koleksiyonunda, egzotik ve oryantal desenler ön plana çıkıyor. Coğrafyamızın en iyi desenleri ve renkleri bir arada ve modern bir dokunuşlar kullanıma sunuluyor. Egzotik kültürleri sevenlerin mutlaka göremesi gereken parçaları içeren koleksiyonu online platformlarda ve Penti dükkanlarında görebilirsiniz. Mavinin, kırmızı ve sarının otantik tonları bu yazın moda kullanımlardan birisi.

Sportif tarzınız plaja taşımak ve cool rüzgarından feragat etmeyenler için de sezonun en popüler kumaş ve kesimleri bir araya geldi. Bu sezon yüzücü mayoları yeniden yorumlandı ve plajlara daha uygun olan bir koleksiyonda buluştu. Hem trendleri takip edip, hem de sportif olabilirsiniz. Sportif ve yüzücü mayosu ifadelerini kullanmamıza bakmayın, koleksiyonu gördüğünüzde renkli ve orijinal tasarımlardan bahsettiğimizi göreceksiniz.

Bu yazın en popüler desenlerinden birinin çizgililer ve çiçekliler olduğundan bahsetmiştik. Çiçeklerden ve çizgilerden vazgeçilmemesi gerektiğine inanıyoruz. Pastel tonlarla tasarlanmış çizgili mayo, cıvıl cıvıl çiçekli bikini ve fırfırlı kesimler yazın her anına ait ve çok güzeller. Yaz boyu yakınınızda olsun isteyeceğiniz parçalar… Yüksek bel ve nostaljik bir hava veren bikiniler, güçlü bir tarz için çok iyi seçim. Canlı kırmızı, yeşil ve sarı tonlarıyla yazın tüm enerjisi bir parti havasında etrafa yayılacak.

Sakin ve dingin bir tarz benimsemiş olanlar, bu yaz elegan ve doygun bir mavi olan indigo ile kucaklaşıyor. İndigo mavinin kullanıldığı Penti plaj giyiminde şık ve zarif bir görünüm yakalamak tesadüf değil. Modern kesimlerle çalışılan indigo mavi ve tonları, tarzınızı zarafetle destekleyecek.

Pastel tonların bu sezon ne kadar popüler olduğundan bahsetmiştik. Canlı renklerin pastel tonlarının çok popüler olacağını da ekleyelim. Tek renk tasarlanmış ve tasarımı ile ön plana çıkan mayo ve bikiniler Penti’nin yaz koleksiyonunda.

Penti’nin yaz koleksiyonu sadece bikini ve mayolarla sınırlı değil elbette. Bu sezon da, plaj giyiminde öncü ve yenilikçi olan Penti, birbirinden güzel ve farklı tasarımlarla karşınızda. Elbiseler, kaftanlar, pantolonlar, şortlar, pareolar, tulumlar ve eteklerle yaz boyunca tatil yapmak isteyeceksiniz. Bikini ve mayolarınızla çok iyi uyum sağlayacak plaj giyim koleksiyonu çok zengin ve çeşitli.

Herkese göre bir Penti var. Hemen tıklayın.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Penti'nin Yaz Koleksiyonu - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Plaj Aksesuarı Tasarlıyoruz

Plaj akseusarına kendinden bir dokunuş katmak ve kişiselleştirmek isteyenler için kolları sıvadık. Gözlük, gözlük kabı, plaj elbisesi, plaj çantası, plaj...

Kapat