Arama Yap

Plaj Aksesuarı Tasarlıyoruz

Plaj Aksesuarı Tasarlıyoruz

Plaj akseusarına kendinden bir dokunuş katmak ve kişiselleştirmek isteyenler için kolları sıvadık. Gözlük, gözlük kabı, plaj elbisesi, plaj çantası, plaj cüzdanı ve belki sandaletler. Eşyalarınıza kendinizden bir dokunuş katarak kişiselleştirmek son dönemde popüler olan fikirlerden. Plaj aksesuarını tasarlamak için yapılması gerekenler gayet kolay. Biraz emek, biraz beceri, doğru parçalar ve iyi örnekler. Tasarlama çılgınlığı başlasın.

1. Kolyem benim
Bir parça metal tel ve bir de şifalı taş. Teli taşın etrafına sarın ve bir zincire takıp kolye haline getirin. Plajda ve tüm yaz boyunca sizinle. İşte eşsiz ve güzel bir kolye.

2. Hal halımı kendim yaptım
En kolay olanı bu. Plajdan deniz kabukları toplayın ve kurutun. Sonra bileğinize uyacak boyda bir “paracord” ip alın. Ve şimdi kabukları, paracord’a dizme zamanı. Dizmek istemezseniz, sadece uç kısımlarına ekleyin. Yazın tatlı sürprizi. İşi ilerletip, arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz bile.

3. Plaj çantamı taktım koluma
Plaj çantanızı kişiselleştirmek gayet kolay. Mesela, Penti’nin bordo fabric stripe çantasını ele alalım. Üzerine bir iğne ve iple isminizi yazabilisiniz. İsminizi yazmak istemiyorsanız, sevdiğiniz başka bir kelimeyi seçin ve işleyin. Harika bir çantaya, harika bir kişisel dokunuş.

4. Elbisenize renklerle dokunun
Çocukken yaptığınız patates baskılarını hatırlar mısınız? Şimdi yine o günlere döneceğiz. Penti’nin kırık beyaz omuz detaylı elbisesi ilk parçamız. Bu güzel elbiseye baskı kalıpları ve kumaş boyaları ile dokunacağız. Elbisenize vermek istediğiniz deseni seçin, renkleri hazırlayın ve baskıyı tamamlayın. İşte kimsede olmayan bir elbiseniz oldu.

6. Daha konforlu plaj havlusu
Plaj havlunuzu kullanırken yastığa ihtiyaç duyanlardan mısınız? O zaman havlunuzu daha konforlu hale getirme zamanı. Havlunuzun kısa kenarlardından birine hafif bir yastık dikip bu konuyu çözebilirsiniz. Hatta bunu, taşıma çantasına dönüşür şekilde yaparsanız çok daha kullanışlı olur.

Kişiselleştirilmiş plaj aksesuarları elde etmek için bolca zamanınızın var. Şimdiden işe başlayabilirsiniz. “Bana güzel tasarımlar gösterin, hiç uğraşamayacağım” diyenler için Penti daima yanınızda!

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Plaj Aksesuarı Tasarlıyoruz - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Yaza Fit Girmek İçin Tavsiyeler

Yaz yaklaşırken çoğumuzu bir telaş alır. Kilo vermek, yaza zinde ve fit girmek hepimizin ortak arzusu haline gelir. Hayal ettiğimiz...

Kapat