Arama Yap

Plaj Çantanızda Neler Var? Neler Olmalı?

Plaj Çantanızda Neler Var? Neler Olmalı?

Plaj çantası deyince sizin de aklınıza kocaman, konforlu, samimi ve “cool” çantalar geliyor değil mi? O plaj çantalarının içinde neler var ve neler olmalı? İşte bu soruların cevabını bulmaya geldik.

Plaj Çantanızda Neler Var?

1. Önce Bir Çanta Seçelim
– Hasır Çanta: Sezonun en popüler dokularından biri olan hasır plaja çok yakışır. Penti’nin plaj çantalarından Pineapple ve Ekru Straw Çanta modellerini buradan görebilirsiniz.
– Bez Çanta: İçine bir sürü şey sığdırabileceğiniz bir bez çanta plaj için her zaman iyi bir fikirdir. Sezonun bez çantaları genellikle çizgili ve “marin” tarzında, kırmızı ve maviler. Bizden söylemesi.
– File Çanta: File modası hepimizi tepeden tırnağa sardı ve etkisi devam ediyor. File çantalar bu yaz hemen hemen her yerdeler. Plajda, sokakta… Plaj çantanızı file olanlardan seçmek için seçeneklerimize şuradan göz atın.

2. Plajın Olmazsa Olmazı: Bikini ve Mayo
Bikini ve mayosunu giyip plaja gidenlerden misiniz yoksa plaj kabinlerinde giyinenlerden mi? Çoğunlukla bikini ve mayolar giyilip plaja gidiliyor diye duyduk. Peki ıslak bikini ve mayoları değiştirmek istediğinizde, ıslak olanları nasıl taşıyorsunuz? Islak bikini ve mayoları taşımak için sıvı geçirmez kilitli küçük bir çanta edinmeniz çok iyi olacaktır.

3. En Önemlisi: Güneşten Korunmak
Güneşten korunmak için ihtiyacınız olanları da plaj çantanıza atmayı unutmazsınız değil mi?
– Güneş Kremi: Cildinize uygun bir güneşin zararlı etkilerinden koruyan krem ve bir bronzlaştırıcı çantanızda bulunsun.
– Dudaklar İçin Güneşten Koruyucu Balm: Dudaklarınız güneşi görünce pul pul oluyorsa mutlaka dudakların dokusuna uygun bir dudak balmı kullanın. Yüz ve vücut için üretilen krem ve losyonlar dudak için uygun olmayabilir.
– Şapka: Hem hoş bir tarz, hem güneşten korunma. İki faydalı etkiyi bir arada yaşamak için mutlaka bir plaj şapkanız olsun. Kolayca katlanıp çantaya girecek bir tane seçebilirsiniz.
– Gözlük: Olmazsa olmazlardan. Gözlerinizi güneşten korumak, gözlerinizin kurumasını engeller ve göz içi katmanlara zarar veren ışınları absorbe eder.

4. Hem Denize, Hem Güneşe: Havlu
İsterseniz denizden çıkınca kurulanmak için, isterseniz de güneşlenirken şezlonga sermek için… Havlu plaj çantasındaysa plaj konforunuz bir kat daha artmış demektir. Penti’de yumuşacık, kum toplamayan ve sezonun en keyifli tasarımlı havlularını bulabilirsiniz.

5. Tarzınızdan Taviz Vermeyin
Plaj çantanızda mutlaka bir tulum ya da bir elbise bulundurun. Tek parça kıyafetle hızlı ve rahat bir tarz yakalayabilirsiniz. Penti’nin Plaj Giyim Koleskiyonu’ndan bir elbise ya da tulum seçmek için tıklayın.
Birbirinden güzel parçalar plaj çantanızda yerlerini almak için sabırsızlanıyorlar.

Plaj çantanızdaki eksikleri tamamlayın ve plaj keyfini sonuna kadar yaşayın.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Plaj Çantanızda Neler Var? Neler Olmalı? - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Kıyafete Göre İç Giyim Rehberi

Her kıyafete göre iç giyim mi olur? Evet, her kıyafete, giyim tarzına ve ihtiyaca göre iç giyim farklı olabilir. Gündelik...

Kapat