Arama Yap

Plaj Eğlencesi İçin 5 Öneri

Plaj Eğlencesi İçin 5 Öneri

Yazı, tatili ve plajı neden bu kadar hevesle bekliyoruz? Tabii ki bolca eğlenmek için. Herkes eğlenmek, güzel havaların tadını çıkarmak ister. Tatil deyince yüzler güler, yoran şeyler unutulur… Yaz günlerinde eğlenceye yakın, yorgunluklara uzak durmak için önerilerimize kulak verin. Plaj eğlencesi için sıkı tutunun, başlıyoruz!

plaj arkadaşlar

1. Arkadaşlar iyidir…
Kimse ve hiçbir şey olmasın, arkadaşlar olsun… İşte o zaman yine eğlenirsiniz. Tatil planınızı arkadaşlarınızla birlikte yapın, kalabalığın sinerjisinden faydalanın. Kalabalık arkadaş grubu ile yürüyüşe çıkmak, plajda güneşlenmek ve sadece muhabbet etmek bile yeter…

plaj voleybolu

2. Harekete geç!
Bir voleybol topu ve bir portatif file edinirseniz, plaj voleybolu turnuvasına başlayabilirsiniz. 2’şer kişilik takımlar halinde oyuna başlayın. Tek kuralınız, eğlenmek olsun.

Voleybol olur da, futbol olmaz mı… Bir top, iki kale; kim tutar bu ekibi!

Oyun işini çeşitlendirmek isteyenler için son önerimiz, badminton. Daha dar alanda, daha az kişiyle bile oynanabilen badminton raketlerini ve topunu edinmek yeterli.

plaj oyunları

3. Oyun zamanı!

Kutu oyunları 7’den 77’ye herkesin eğlencesi! Bilgi yarışmaları, tabu kelimeler, kelime oyunları… Tatil hazırlıkları yaparken, sevdiğiniz bir oyunu valize atın. Yüzmeye ve güneşe ara verdiğinizde, başlasın yarışma!

Yılların eskitemediği “Sessiz Sinema” da plajda ve yaz akşamlarında olmazsa olmazlar arasında.

Eğlence rüzgarına kapılmak için uçurtma yarışına ne dersiniz? Biraz renkli kağıt, birkaç tane tahta çubuk ve uzunca ip edinin ve işe koyulun. Herkes kendi uçurtmasıyla yarışa başlasın! Bir süre sonra plajda herkesin sizden esinlenip uçurtma uçurduğunu görmek de cabası…

penti messenger bot

4. Plajda ödül kazanma keyfi!

Hem tatil, hem hediye… Güneşlenirken hediye kazanmak çok güzel bir fikir değil mi? Üstelik yapmanız gereken çok kolay! Telefonunuzu alın, Penti’nin Facebook sayfasını açın. Mesaj gönderme butonuna tıklayın ve Penti’ye “Merhaba” deyin. Yarışma soruları geldikçe cevaplayın. Haftanın kazananlarından, birinciye Instax Mini, ikinciye JBL Clip 2 Hoparlör, üç, dört ve beşinciye de Penti Hediye Paketi!


penti messenger bot ödüller

5. Müziğe kulak vermek lazım…

Arkadaş grubunuzdan müzikle ilgilenen var mı? Eğer varsa, tatile enstrümanıyla birlikte gelsin! Plajın müziğini yapmak, dalgaların sesine müziğin sesinin karışmasını dinlemek ve eğlenmek harika fikir. Müzikle ilgilenen kimse yoksa, o zaman hoparlörünüzü alın ve plajda müziğin trendini siz belirleyin. Penti’nin Spotify listesinden plaj ritmine uyan, hit şarkıları dinlemek için buraya tıklayın.

plajda müzik dinlemek

Oyunlar, arkadaşlar, müzik ve eğlence… Siz plajın keyfini çıkarın, tatil valizinizde ihtiyacınız olan her şeyi biz tamamlayalım. Link

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Plaj Eğlencesi İçin 5 Öneri - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
kusursuz bir düğün için 8 öneri
Kusursuz Bir Düğün İçin 8 İpucu

Her mutlu çiftin düğün hayali birbirine benzer: Herkesin yüzünün güldüğü ve güzel bir düğün töreni. Ne de olsa düğünlerin temel...

Kapat