Arama Yap

Plaj Giyimde Son Trendler

Plaj Giyimde Son Trendler

Uzun yıllar önce, plaj giyim deyince akla mayo ve pareolardan başka bir şey gelmezdi. Zamanla moda, plajlarda da kendini göstermeye başladıkça plaj giyimi konusunda epey yol kat ettik. Plaj giyiminde son trendler, popüler olan parçalar, yılın en sevilen renk ve desenleri bu yazımızda sizler için bir araya geliyor. Plajın en iyi tarzına sahip olmak sizin için kaçınılmaz. Doğru kıyafetler, az sayıda parçayla oluşturulmuş minimal kombinler, yaz sıcağına uygun ve zarif detaylar için yola çıkalım.

1. Her Yazın Trendi: Plaj Elbiseleri
Plaj elbiselerini ilk madde inceliyoruz. Ne de olsa, plajda bikini ve mayo üzerine elbise giymek bir trendden çok daha fazlası… Bu bir alışkanlık ve kolaylık. Şezlongda kitap okurken, bardan atıştırmalık bir şeyler satın almaya giderken, kısa bir yürüyüş için… Plaj elbiseleri daima trendlerde. Sezonun en güzel plaj elbiselerinden biri hiç kuşkusuz, Penti’nin, yeşil, baskılı ve uzun Garden elbisesi. Hafifliğin ve zarifliğin güzide parçası gibi…

2. Aşk: Tulumlar
Tulumların en çok yakıştığı yer kesinlikle plajlar. Bu konuda herkesi ikna edecek kadar güzel tulumlarımız olması da en güvendiğimiz nokta. Birbirinden güzel, havalı, orijinal tulumlar Penti’nin plaj koleksiyonunda. Peki neden tulum bu kadar trend oldu? Çünkü tek parçada çok güzel görünmenizi sağlayan, kolay giyilen, kolay taşınan, rahat ve çok hoş görünümlü bir parça. Tulum, plajın en güzel trendlerinden. Sizler için Penti’nin iki tulumunu seçtik. İlki, renkli çizgili, sırtı açık Nomi tulum, diğeri de çizgili, marin, Harem tulum. Biri sizin olsun.

3. Kombinlerce: Tunik
Tunik son yılların en popüler plaj kıyafetlerinden. Tunikler bikini ve mayonuzlar süper bir şekilde uyumlanır, şort ve eteklerle kombinlenebilir ve en trendi tasarımlarıyla plaj tarzınızı güçlendirebilir. Tunikleri özellikle kot şortlarla kombinlemekten asla ve asla kaçınmayın diyoruz. Tunik ve şort sıkı dosttur. Beyaz Western tunik, onu plaja götürmeniz için Penti’de sizi bekliyor.

4. Güçlü Bir İmaj: Kaftan
Kaftan deyince herkesin aklına tarihi imajlar geliyor olabilir. Ancak kaftan, yakası kapatılmayan, uzun, süslü, bol ve konforlu bir giysi. Bu anlattığımız güzel şey plaja çok yakışır değil mi? Son yıllarda plaj ve havuzun en güzide parçalarından olması bir tesadüf değil. Kaftanları, bikini ve mayonuzun üzerine giyerek temel kombini oluşturabilirsiniz. Ayrıca, şortlarla kombinleyip, belinizi de bir kemerle geçip trendsetter kimliğinizi ortaya da koyabilirsiniz. Kaftan plaj giyimin parlayan yıldızı, aklınızda olsun.

5. Olmazsa Olmaz: Şortlar
Plaj giyiminde trendlerden asla düşmeyen bir parça varsa o da şorttur. Yalnız şortlar 2018 yaz sezonunda her zamankinden daha farklı ve havalı. Nedenine geçmeden şortları biraz övmek istiyoruz… Plajda güneşlenirken karnınız acıkır, bardan atıştırmalık bir şeyler almak için yerinizden kalkarsınız, üzerinize geçirip kendinizi hiç garipsemeden bara gitmenize yardımcı olan şey ŞORT’tur. Şort plajların, havuzların ve yazın gözbebeğidir. Bu yılın şortları ise adeta tek başına şahaserler. Birbirinden güzel, baskılı, ponponlu, çiçekli, kirazlı şortlar Penti’de sizi bekliyor.

Bu yazın en güzel plaj trendi siz yakalayın ve sonra da bizimle Instagram’da paylaşın. Ne dersiniz?

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Plaj Giyimde Son Trendler - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Hafta Sonu İçin Keyifli Kombinler

Hepimiz yazın yapacağımız tatile odaklanıyoruz ve yaz tatili için planlar yapıyoruz. Oysa yaz sadece birkaç haftalık tatilden ibaret değil. Yaz...

Kapat