Arama Yap

Plaj Koleksiyonuna Merhaba

Plaj Koleksiyonuna Merhaba

Duyduk duymadık demeyin yurdun sıcak denizlerinde plaj sezonu açılmış bile… Plaj sezonunu açan arkadaşlarımıza imreniyoruz ve yaz planlarımızı hazırlamaya devam ediyoruz. Yaz planlarının arasında bikini, mayo ve plaj kıyafetleri var, malum. Sezonun plaj modası da bizde sorulur… O zaman plaj modasını belirlemek üzere kağıdı kalemi elimize alalım…

Bu yaz plajlarda etnik rüzgarlar esmeye başlıyor. Desenlerde etnik dokunuşlar, kesimlerde modern modeller ve ruhlarda bol enerji var. Etnik desen deyince aklımıza gelen o sıcak, simetrik ve mavi rengin ağırlıklı olduğu desenleri plajlarda sık sık göreceğiz. Etnik tarzınızı tamamlayan plaj giyimlerini de unutmadık. Desenin ruhuna uygun kaftan ve elbiseler de Penti’de.

İçinizdeki sporcuyu plajlarda ortaya çıkarmaya ne dersiniz? O zaman sportif kesimli bikini ve mayolarımıza mutlaka göz atın. Mavi, sarı, kırmızı gibi canlı ve enerjik renkleri plajlarda görmeyi özlemiştik. Üstelik sportif ve çağdaş kesimlerin böyle canlı renklerde hayat bulması da çok çekici. Peki su sporlarıyla aranız nasıl? Denemeye değer… Plajda enerjinin zirvesine çıkmak için bu harika koleksiyonu Penti.com’da görebilirsiniz.

“Benim için yaz, çiçek bahçesi gibidir.” diyenler buraya… Kendinizi 70’li yılların tropik bir plaj partisinde gibi hissettirecek kesimleri, tatlı renkleri ve yumuşak dokunuşlarıyla muhteşem bikiniler ve mayolar Penti’de yerini aldı. Bu güzel tarzı dev şapkalarla destekleyebilirsiniz. Orijinal bir plaj görünümü için Penti‘ye göz atabilirsiniz.

Yazı, Akdeniz büyüsüyle yaşamak isteyenler için o güzel indigo mavisi plajlara geri döndü. Bu güzel renk, huzurlu bir Akdeniz gününün, sakin, mavi ve dupduru ferahlığını taşıyor. Bu yaz sizin için böyle olsun istiyorsanız, valinize tatlı mavi bikinilerden mutlaka ekleyin.

Biraz tropik, biraz etkin ve bolca da enerjik olanları da unutmadık. Yazı her rengiyle yaşamak, farklı kültürleri tanımak için yol almak, yeni yerler keşfetmek için fırsat görenler buraya. Günlük kıyafetlerinizle kombinleyebileceğiniz bu bikini ve mayolar yazın tarzınızın en güçlü parçaları olacak. Sıcak yaz günleri geceye bağlanırken yanınızda olacak plaj kıyafetlerini de valize atmayı unutmayın. Yakından bakmak için Penti‘de inceleyin.

Plajda bohem sesler, bohem ışıklar ve bohem rüzgarlar asla sona ermez. Konforlu, sıcak, kullanışlı ve kesinlikle trendy bir görünüm için bohemden şaşmayın. Plaj partilerinin kombin tamamlayıcısı, doğal renklerin temsilcisi olan bohem parçalar sizi günden geceye kadar destekler. Bohem tarzınıza uygun sandaletler seçmeyi ihmal etmeyin, sadece bir çift sandalet çok şeyi değiştirir.

Bu yaz herkese hitap eden ve popüler olan tüm tarzları plajlarda görmek mümkün. Ruhunuzu yansıtan bikini, mayo ve plaj kıyafetlerini seçin, yazı içinizden geldiği gibi yaşayın.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Plaj Koleksiyonuna Merhaba - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Cildinizi Güneşe Hazırlayın

Güneş yükselmeye başladı, biz de güneşten korunmaya başlasak hiç fena olmaz. Güneş ve yazı elbette çok seviyoruz. Güneş olmasa, “deniz-kum-güneş”...

Kapat