Arama Yap

Plaj Partilerinin Vazgeçilmezleri

Plaj Partilerinin Vazgeçilmezleri

Plaj ve havuz partilerinin sezonu yavaş yavaş açılmaya başladı. Plaj partilerinin vazgeçilmez stillerini, ikonik tarzlarını ve yenilikçi dokunuşları sizler için derledik. Plaj ve havuz partilerinin vazgeçilmezleri ve yükselen trendleri için hazır mısınız? Şimdi bikinileri giyin, havlunuzu kapın ve plaj partilerine doğru yola çıkalım.

Plan Partilerinin Güçlü Tarzlar

1. Plaj Partisi İçin İkonik Bir Tarz
Plaj partisi kombini deyince çoğumuzun aklına gelen ikonik bir tarz var. Jean şort ve bikini ikilisi. Jean şortlar plaj giyimiyle kolay kombinlenebilmeleri ve stil sahibi duruşlarıyla her zaman bir adım öndeler. Plaj ve havuz partileri için bir jean şort her zaman doğru seçimdir. Şortunuzu bir bikini üstü ya da mayoyla kombinleyebilirsiniz. Dilerseniz hasır bir şapka ile tarzı güçlendirebilirsiniz. Topuklu hasır sandaletler de bu tarzı çok iyi şekilde tamamlayacaktır.

2. Egzotik Bir Parti Rüzgarı
Plaj partisinin en egzotik tarzına sahip olmak isterseniz, bir kaftan ya da kimononun gücünden destek alabilirsiniz. Bikininizle uyumlu olarak seçeceğiniz kaftanınızı giyin ve belinize bir kemer takıp plaj partinin egzotik rüzgarını başlatın.
Kimonolarınızı da hasır clutch’lar, rahat sandaletler, topuz saç şekli ile kombinleyerek kullanmanızı öneririz. Kimononuzun omzunu hafifçe düşürmeyi ihmal etmeyin. Düşük omuzlar ve salaş görünüm sezonun güçlü imajlarından, unutmayın.
Sizin için, Penti’nin Çizgili Culture File Kimonosunu ve siyah ve beyaz Örgü Detaylı Kaftanları seçtik, mutlaka göz atın.

3. Yenilikçi ve İddialı Bir Tarz
Kovboylar kadar iddialı olmaya var mısınız? O zaman hemen yüksek belli bir jean şort edinin ve üzerine de Camel Young Süet Yelek’i giyin. Bu püsküllü ve yelek tarzınızı güçlendirirken, plaj partisinin en havalılarından birisi olmanıza da katkı sağlayacak.
Eski bilindik stiller ve yeni dokunuşlar buluşunca keyifli tarzlar kaçınılmaz oluyor.

4. Sorunsuz Tek Parçalar…
Bir tulum, bir elbise ya da bikininizle kombinlenecek etek ve pantolonlar. Tek bir parça edinin, küçük aksesuarlarla bu tek parçayı güçlendirin. Penti’nin plaj giyim koleksiyonundaki Çizgili Off Shoulder Marine Elbise plaj partisinin prensesi olmanıza yardım edecek kadar tatlı bir model.
Renkli Çizgili Sırtı Açık Nomi Tulum da hem sezonun modasına hitap eden hem de cool duruşa sahip güzel bir parça.
Siyah Çizgili Strappy Nomi Pantolon da güçlü tek parçaların güzel örneklerinden.
Tek ve güçlü bir parça seçin ve dokunuşlarınızla tarzı güçlendirin. İşte bu kadar.

Plaj partilerinin vazgeçilmezleri, ikonik parçaları ve stil önerileri için şimdilik sözlerimiz bu kadar. Parti sezonu açılsın ve trendler nereye doğru gidiyor, birlikte bakalım.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Plaj Partilerinin Vazgeçilmezleri - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Yazın Güneşten Korunma Yolları

Güneş vazgeçilmez bir enerji kaynağı. Hem dünya hem de insanlar için olmazsa olmaz. Güneşsiz bir yaz da düşünülemez, değil mi?...

Kapat