Arama Yap

Plajda Terlik ve Sandaletlerinle Şıklığını Tamamla!

12
Plajda Terlik ve Sandaletlerinle Şıklığını Tamamla!
1Penti Plaj Şapkaları İncelemek için tıklayın
2Penti Plaj Ürünleri İncelemek için tıklayın

Bu yaz plajlarda her şeyinizle tam ve iyi kombin yapmanız için size bikini ve mayo modellerini derledikten sonra şimdi de plaj terliklerini ve 2016 yazının favori sandalet modellerini sizinle paylaşacağız!

2016 Plaj Terlikleri - Renkli Jely Terlikler
2016 Plaj Terlikleri – Renkli Jely Terlikler

2016 yazında jely terlikler oldukça meşhur. Renk renk ve model model jely terlikler kullanarak plaj görünümüzü tamamlayabilirsiniz. Eğer klasik parmak arası plaj terliklerinden sıkıldıysanız her zaman daha renkli olanları tercih ederek, kendinize yaz enerjisini yansıtabilirsiniz.

Renkli parmakarası terlik modelleri
2016 Plaj Terlik Modelleri – Renkli parmakarası terlik modelleri

Jely plaj terliklerinin yanında, tabanları biraz daha yüksek parmakarası terlikler de size büyük bir kondor sağlıyor. Üstelik desen ve renkleriyle yeni sezonu yansıtıyor. Penti’de terliklerinizle aynı desende bikini ve mayolar da bulabilirsiniz! İnternet sitesine ve mağazalara bakmayı ihmal etmeyin!

Elbette yaz boyunca sadece terlik giymeyeceksiniz. Biraz espadril ve sandaletlere bakmaya ne dersiniz? Espadriller, bir çok kombinle oldukça uyumlu ve epey konforlu olduğu için yaz aylarında sıkça tercih ediliyor. Bu yılın metalik yansımalı trendini de en iyi şekilde uygulayan Penti’de parlak espadrilleri bulabilirsiniz.

Rahat ve Parlak Espadril Modelleri
2016 Espadril Modelleri – Rahat ve Parlak Espadril Modelleri

Yaz aylarında tercih yaparken ayaklarınızın da sağlığını düşünmelisiniz. Yazın, sıcakta ayaklarınızı her yanı kapalı ayakkabılara hapsetmemelisiniz. Kullanacağız ürünlerin, sağlığa zararlı olmayan malzemelerden yapılmış terlik, sandalet ve espadrilleri olmalarına dikkat etmelisiniz.

Terlik ve Sandalet Nasıl Seçilmeli?

Terlik ve sandaletlerinizi seçerken, ayak ölçünüze tam olarak uyan modelleri seçmelisiniz. Bunun için ayağınızın seçtiğiniz terlik ya da sandaletin dışına taşmamasına dikkat etmelisiniz. Eğer dışarı taşarsa, yaz sıcağı ayaklarınızı etkilediğinde, tabanların dışına çıkan ayağınızı yara yapabilir. Bu sebeble tam ölçüyü bulmanız oldukça önemli.

Terlik ya da sandaletler genellikle, ipli ya da şeritli olabiliyor. Şerit ya da ipleri ayağınızı sıkmayacak ve acıtmayacak şekilde olduğuna dikkat edin. Bu şeritler yazın ayaklarınız terlediğinde eğer ayaklarınızı sıkarsa, kolaylıkla ayağınızı tahriş edebilir.

Ayaklarımıza yazın çok daha fazla özen gösteriyoruz. Bu yüzden de en çok dikkat etmemiz gereken nokta, taban konforu olmalı. Gün boyu üzerinde durduğumuz, terlik ve sandaletlerin, tabanlarının rahat olması, size yazın hareket etmek için kolaylık sağlayacaktır. Kimse rahatsız terliklerle sahilde dolaşmak istemez değil mi? Mutlaka güvendiğiniz markalardan, ayağınıza en uygun rahat tabanları seçmeye özen gösterin. Bu tavsiyelerimizi aklınızdan çıkarmayın! Şahane bir yaz sizi bekliyor!

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Plajda Terlik ve Sandaletlerinle Şıklığını Tamamla! - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
penti diamond body
Gelinler için 2016 İç Giyim Modası ve Trendleri

Gelinlik her genç kızın hayali olabilir ama gelinlikten önce karar verilmesi gereken bir çok şey var. Evlilik sürecinde hayatınızın çoğu...

Kapat