Arama Yap

Romantik Bir Akşam Yemeği İçin Kombin Önerileri

Romantik Bir Akşam Yemeği İçin Kombin Önerileri

Sevgililer Günü’nde romantik bir akşam yemeği ya da sevdiğiniz kişiyle baş başa olacağınız bir yemek organizasyonu… İkisi de birbirinden güzel zamanlardır. Sevdiğiniz kişiyle çıkacağınız yemekte şık bir kombin yakalamak istiyorsanız, önerilerimize bir bakın. Romantik bir akşam yemeği için kombin önerilerimizle sizi baş başa bırakıyoruz…

Romantik Akşamın Şıklığı

Elbiseler Vazgeçilmezdir
Romantik bir akşam yemeği için kıyafet seçimi konusunda, her zaman en iyilerden birisi elbisedir. Elbise doğru seçim, peki nasıl bir elbise? 2019 moda trendlerine baktığımızda dikkatleri çeken elbise modelleri şöyle:
Anvelop Elbise: Derin V yaka dekolte olanağı, günden geceye konforla kullanılacak etek boyu, hem çizme hem de stillettolarla uyumlu modeli dolayısıyla anvelop elbise iyi bir seçimdir. Romantik bir akşam yemeğinde, stiletto ve Yok Gibi Penti çorap ile kombini tamamlayın.
Işıltılı Dokular: Işıltılı, vücudu saran, uzun kollu ve diz üstü elbiseler şık bir tercih olacaktır. Yine Yok Gibi Penti külotlu çorapları bu güzel elbisenin ahengini korumaya yardımcı olacaktır. Ayakkabı tercihiniz stilettolardan yana olsun.
Country Elbiseler: Çiçekli, doğal renk tonları içeren, V yakalı ve tiril tiril elbiseler sezonun gözdeleri arasında. Uyumlu çoraplar ve çizmelerle giyilmek üzere bekliyorlar.
Siyah Küçük Elbise: Her yerde ve her zaman doğru seçim olan siyah küçük elbiseler kış boyunca çoraplar, çizmeler ve peluş paltolarla kullanılmak üzere dolapta bekliyorlar.

 

Eteklerin Yükselişini Yakalayın
Romantik akşam yemeğinin kombinini şık bir etekle yapmaya ne dersiniz? Şık bir etek doğru kombinler devleşebilir.
Ekose Etekler: Ekose mini etekler, dik yaka trikolar ve çizmelerle kombinleniyor ve harika bir görünüm yakalanıyor. Ekose eteklerin popüler olduğu şu günlerde bu kombini ıskalamayın. Modayı yakından takip eden romantik bir seçim yapmak işte bu kadar kolay.
Jean Etekler: “Jean eteğin romantik kombinlerde ne işi var?” diye sorabilirsiniz. Jean etekler bu sezon kadife ve şifon üstlerle sık sık kullanılıyor. Bu da size aradığınız romantik akşam yemeği kombini için ideal bir uyum sağlıyor.
Çan Etekler: Çan etekler sezonun yükselenleri arasına girmek üzere bekliyorlar. Defilelerde gördüğümüz bu güzel modeli kullanıma dahil edin ve romantik kombininize güzel bir dokunuş katın. Çan etekler, yüksek bel kullanımla ve strech üstlerle harika olur.

Pantolon Modası ile Romantik Kombinler
Sezonun pantolon modası çok çeşitli ve çok renkli. Şimdi yakından bakalım ve size romantik akşam yemeği kombininiz için ışık tutalım.
Geniş Paça, Çok Geniş: Geniş paça pantolonlar çok popüler ve harika kombinler oluşturmak için doğru seçim. Bol paça pantolonları, yüksek topuklar, braletler ve ceketlerle birlikte şık bir akşam yemeği için tercih edebilirsiniz.
Yüksek Belli Geniş Kesimli Pantolonlar: Uzun zamandır gözümüz tam da bu pantolonların üzerinde. Hem yüksek bel şıklığı hem de geniş kesim güzelliği. İşte bunu dik yaka trikolarla tamamlamak harika olur.
Çizgili Pantolonlar: Yan hattı boydan boya çizgili olan pantolonlar, kombinlemesi biraz cesaret isteyenler olarak aklımızda yer ediyor. Ancak, salaş bir şıklığınızı varsa harika kombinler çıkarabilirsiniz. Farklı üstler ve rüküş sayılacak bir şıklık yakalamak imkansız değil.

Şık ve romantik bir akşam yemeği için siz nasıl bir kombin tercih ediyorsunuz? Tüm kombinlerinizi tamamlamak üzere Penti.com’a bekleniyorsunuz.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Romantik Bir Akşam Yemeği İçin Kombin Önerileri - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Aşkı Bulmaya Ne Kadar Yakınsın?

Sevgililer Günü yaklaşırken kalbi boş olanları bir telaş aldı. Bu Sevgililer Günü’nde kalbinde kim olacak? Aşk ne zaman karşına çıkacak?...

Kapat