Arama Yap

Sarı Yaz: Eylül’de Tatil

Sarı Yaz: Eylül’de Tatil

Sarı yaz nedir diye soranlar olursa, işte şu an içinde bulunduğumuz güzel günler deriz. Dallarda yaprakların yavaş yavaş sarardığı, denizin daha sakin, havanın daha serin olduğu eylül günleri. Yılın en nadir ve keyifli zamanları. Akdeniz ve Ege’ye gitmek için en iyi zamanlardan… Eylülde tatil için sarı yazı yakalayın ve tadını çıkarın. Keyifli, huzurlu ve dinlendirici eylül tatili rotalarını bir araya getirdik…

Eylülde Tatil Bambaşka

Bodrum’da Sarı Yaz
Bodrum’da güzel bir sarı yaz sabahına uyanmak… Deniz sakin, havada o kavurucu sıcak yok, tatlı bir rüzgar ediyor… Bütün sesler sakinlemiş, cennet gibi bir zaman dilimi… Plajlara huzur hakim, restoranlara kalabalık olmayan neşeli bir topluluk… Sarı yazın en güzeli Bodrum’da derler, bizden söylemesi… Serin akşamlar için bir şal almalısınız.

Baldan Tatlı Sarı Yaz: Datça
Datça’da uyurken bile gülümsemeniz, güne size gülümseyen bir doğayla başlamanız hiç de gerçek dışı değil. Bikinileri mayoları alıp plaja varınca mutluluğunuz daha da katlanacak. Datça’da sarı yazın tadını çıkarmak için, sakin ve uzun yürüyüşler, rüzgarlı akşam sefaları, uzun uzun yüzmek en iyi seçenekler. Sarı yazın muhteşem olduğunu söylemiştik.

Alaçatı’da Sarı Yaz Aşkı
Alaçatı sokaklarında kaybolmak, dondurmacılarda keyif yapıp, rüzgarın büyüsüne kapılmak için sarı yazı kaçırmayın. Güne çarşaf gibi denizde yüzerek başlamak ya da günü yüzerek bitirmek; ikisi de harika seçenekler. Gece plajda olmanın ve yüzmenin tadını yaşamak için bu güzel dönemi kaçırmayın.

Ayvalık’ın Güzelliğine Kavuşmak
Ayvalık ve Cunda’da sarı yazı yaşamadan “yazın tatil yaptım” demeyin. Ayvalık şehir merkezi, Sarımsaklı Plajı, Cunda… Hepsi apayrı bir ruha bürünüyor. Sarı yazda Ayvalık ve çevresi kendilerine ait harika bir renk tonunda ve tatlı bir atmosferde oluyor. Tadını çıkarmak ise size kalmış.
Sakin sularda bol bol yüzmeyi, güneşin yumuşak ışıkları ile tatlı tatlı yanmayı ihmal etmeyin.
Penti sarı yazda da yanınızda.

Urla’da Bakir Bir Sarı Yaz
Urla’da güne Ege kahvaltısı ile başlamak, yüzerek huzura kavuşmak, Ege mutfağının eşsiz lezzetleri ile buluşmak tam da sarı yaza yakışır. Urla’da yaz filmi setinde gibi hissedeceğinize ve keyifli bir eylül tatili geçireceğinize biz şimdiden eminiz.

Sarı yazın tadını çıkarmak için valizi hazırlayın ve yola çıkın. Bikininiz, havlunuz, terliğiniz biliyorsunuz ki burada.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Sarı Yaz: Eylül'de Tatil - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Sonbaharın İç Giyim Desenleri

İç giyim tercihlerimiz hem ruh halimize hem de dışarıdaki değişimlere göre şekilleniyor. Işıl ışıl yaz günlerde rengarenk ve canlı tercihler...

Kapat