Arama Yap

Sevgililer Günü İçin Yenilikçi Sürprizler

Sevgililer Günü İçin Yenilikçi Sürprizler

Sevgililer Günü sürprizleri konusunda çıta çok yukarılara yükseldi. Balonla seyahatler, pahalı hediyeler, her detayı ilmek ilmek işlenmiş bol aksiyonlu buluşmalar, devasa çiçek buketleri… Sevgililer Günü için yenilikçi sürprizler yapmak istiyorsanız, yorumlarımıza bir göz atın. Her şeyin gerçekten sürpriz olması ve Sevgililer Günü’nün sizin için daha da özel hale gelmesi için yenilikçi sürprizler hazırlayabilirsiniz.
Sevgilinize sürprizler hazırlamak için çok büyük bir bütçeniz olması gerekmez. Hadi, kolları sıvayıp işe koyulalım.

Sevgililer Günü İçin Yenilikçi Sürprizler

Birlikte Yeni Bir Deneyim: Birlikte Pişirmek
Yemek okulları ve atölyelerindi araştırın. Sevgililer Günü konseptine uygun bir etkinlik mutlaka bulacaksınız. Birlikte mutfağa girip, birlikte pişirip, birlikte bir şeyler üretme fırsatını değerlendirin. Sevgililer Günü’nde birlikte bir yemek ya da tatlı hazırlamak, ilişkinize verdiğiniz emeğin bir yansıması olacaktır. İkinizin de emeğini içeren bir yiyecek hazırlamak harika bir deneyim.

Şehirde Sokak Lezzetleri

Sevgililer Günü deyince akla hep romantik yemekler geliyor değil mi? Şehirde bir lezzet turuna ne dersiniz? Balık ekmek yerken etrafta dolaşıp şehri ve ilişkinizi konuşmak güzel olur. Kokoreççiye gidip 3 çeyrek mi tam mı ikilemine düşmek de sevdaya dahil. Şehrin sesini yansıtan bir konser de bulursanız bu iş tamamdır. Şehir turunu sokak midyesiyle biter. Aşkınızı besleyin, şehrin tadını çıkarın. Klişeleri yıkmak mümkün.

Evde Olmak Gibisi Yok
Rayına oturmuş bir ilişki tam da budur işte. Evde olmanın tadı hiçbir şeye değişilmez. Sevgililer Günü’nde evdeyseniz yenilikçi sürprizlerden mahrum kalmış değilsiniz. Evde baş başa kalmanın tüm güzelliklerini değerlendirin. Müzik ve filmle geceyi ısıtın. Her şeyi akışına bırakırken siz kendi sürprizinizi hazırlayın. Penti, birbirinden çekici sürprizler için her zaman burada.


Klişelerden Arının
Sevgililer Günü’nde yenilikçi bir sürpriz yapmak adına klişelerden arınmak bile yeterli olur. Romantik yemekleri, ayıcıkları, gülleri, kalpli yastıkları ve kalpli hediye kutularını bırakın. Kendiniz evet siz tam da bu güzel günün en güzel hediyesininiz. Aşkınızı kutlayın, sevgili olmanın ne güzel olduğunu anlatın, sevdiğinizi söyleyin. Aşkınızı limitsizce paylaşın.

Sevgililer Günü için yenilikçi sürprizler hazırlamak, imkansız değil. Sizin için gerçekten keyifli olacak sürprizi seçin ve paylaşın. Aşk dolu günlerde Penti hep sizinle…

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Sevgililer Günü İçin Yenilikçi Sürprizler - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

Sevgililer Günü yaklaşırken herkes, doğru hediyeyi bulmak konusunda soru işaretleriyle dolu. Sevgililer Günü için doğru hediyeyi bulmak konusunda burçlardan yardım...

Kapat