Arama Yap

Bu Sezon Neler In, Neler Out!

Bu Sezon Neler In, Neler Out!

Moda böyle birşey işte, dün ak dediğimize bugün kara diyoruz… Bir rüzgar esiyor ve her ley değişiyor. Neler trend, neler değil sıkı takipçi olmak gerekiyor. Moda rüzgarına ayak uydurmak için yapmanız gereken, defileleri takip etmek ve popüler parçaları hızlıca edinmek. İçten dışa şıklık ve trendlere ayak uydurmak için bazen küçük, bazen de büyük parçalarla donanmak gerek. Bu sezon nelerin IN, nelerin OUT olduğuna gelelim. Bakalım geçen sezon moda olan ama bu sezon dolabımızda bile yeri olmayan neler var. 2017-2018 Sonbahar-Kış sezonu başlasın!

Çizgiler: IN
Çizgili iç giyim, çizgili pantolon, çizgili çorap, çizgili ayakkabı… Aklınıza ne gelirse yatay, dikey, çapraz çizgili olanlardan seçin ve kullanın. Çizgililer feci IN! Aman dikkat, çizgilileri düz renkli parçalarla kullanın.

Baskılı/Printed Parçalar: IN
Rengarenk pantolonlara, cıvıl cıvıl desenlere yazdan alışkınız. Kışın da o alışkanlığı devam ettireceğiz. Kış tonlarını taşıyan baskılı pantolonları, bol kesimli olanlardan seçin.

Mules Ayakkabılar: IN IN IN
Arkası açık, burun kısmı kapalı ayakkabılar Mules Shoes olarak adlandırılıyor. Bunların dümdüz olanları da, ökçeli olanları da çok moda. Ucu biraz açık olsa da olur, tamamen kapalı olsa da. Evet, kışın bile.

mules ayakkabılar

Kadife: IN
Şu an öyle bir atmosfer var ki moda dünyasında, kadife olan her şey daha rafa ulaşmadan satılıyor. Kadifenin gücüne inanın. Kadife kasıp kavuracak.

kadife iç giyim

Çorap Çizmeler: IN
Tabii ki Kardashianlardan bize armağan, bacakları çorap gibi saran çizmeler. Uzunlu kısalı bol bol göreceğiz. Hazır olun.

çorap çizmeler

Skinny Jeanler: OUT
İnanması zor ama gerçek. “Moda Hayatımda”da okuduydum, dersiniz. Bu sezon Skinny Jeanlerle aramızda girecekler. Bol ve dökümlülere kapı açacaklar. Bizden söylemesi. Tayt alın ama skinny jean almayın. Evet böyle.

Bez Ayakkabılar: OUT
Evet maalesef, bizim de içimiz yandı ama böyle… O her kıyafetin altına olan, o konfor abidelerine veda zamanı… Yaza kadar en azından. Çünkü yaz onlarsız olmaz bizce…

bez ayakkabılar

Saten Elbise: OUT
Biz sateni en çok iç giyimde seviyoruz. Bir de ev giyiminde. Moda dünyası da bizim gibi düşünüyor. Ve saten yeniden ait olduğu yere dönüyor: İç giyim ve ev giyimine. Saten elbiselere veda zamanı.

saten elbise

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Bu Sezon Neler In, Neler Out! - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
çekici bir sonbahar için 5 öneri
Çekici Bir Sonbahar İçin 5 Öneri

Bronzlaşan tenlere, güzelleşen saçlara, daha güçlü ve mutlu kadınlara en yakışan şey kesinlikle öz güvendir. Yaz boyu kendinizi mutlu edecek...

Kapat