Arama Yap

Sezona Hızlı Bir Başlangıç Yapmak

Sezona Hızlı Bir Başlangıç Yapmak

Günler, haftalar, aylar birbirlerini kovalıyorlar… İşte bir yaz daha geride kaldı ve sonbahara merhaba dedik. Sonbahar demek, izinlerin ve tatillerin bitmesi, okulların ve iş hayatının başlaması demek. Okula ve ofise dönerken işinize yarayacak şeyleri kaleme alma zamanı. Bu önerilerimiz hayatınızı kolaylaştırmak için yazıldı…

Okula dönerken…

okula hazırlık

1. Okula hazırlık
Okula hazır olmak için nelere ihtiyacın var? Muhtemelen büyük bir kısmını tamamlamışsındır bile. Kılık kıyafet, okul malzemeleri, çalışma odanda yeni bir dekorasyon… Okula hazır olmak için seni motive edecek şeylerden yardım al. Mutlu olacağın bir kaç aksesuar, hoşuna giden birkaç kırtasiye… Motivasyonunu biraz yükseltti mi?

arkadaşlarla kavuşma

2. Arkadaşlarla kavuşma
Yaz boyu herkes ayrı bir yerdeydi. Şimdi kavuşma zamanı. Arkadaşlarınla sadece okulda değil, dışarıda da bolca buluşmanı öneriyoruz. Örneğin en yakın arkadaşlarını topla ve sık sık ev partisi yapmaya söz verin. Pijama partileri, saç ve makyaj partileri, evde oynanabilecek oyunlar için partiler… Okulu ve kışı sevmek için çok sebep var!

herkesin bir rutine ihtiyacı vardır

Penti’nin koleksiyonuna göz atmadan, yeni sezona başlamayın deriz…

3. Herkesin bir rutine ihtiyacı vardır
Okul dönemini kolaylaştırmak için bir rutin benimsemek çok faydalı olur. Günü planlamak, okuldan dönünce yapılacak olanları, sabah evden çıkarken alınacak olanları planlamak hayatı kolaylaştırmak için çok iyi. Örneğin, yarın ne giyeceğinizi akşamdan ayarlarsanız, sabah her şey daha kolay olur.

Ofise dönerken…

1. Her şeyi elden geçirme zamanı!
Masanıza oturun ve sorumluluğunuzdaki tüm işleri tek tek elden geçirin. Neleri ne zaman yapacağınızı, kimlerle çalışıp, nasıl ilerleyeceğinizi planlayın. Sadece planlamak bile iş yükünüzü azaltacak.

ofise damganızı vurun

2. Ofise damganızı vurun.
Kadınlar bilir, ofiste şık ve modern bir görünüm her zaman göz doldurur. Sezonun trendlerini takip eden ve ince bir şekilde kullanan birisi her zaman dikkat çekecektir. Hem işiniz hem de tarzınızla bir adım önde olun.

yıla motive olma zamanı

3. Yıla motive olma zamanı!
Spor ve seyahat için planlar yapın. Örneğin, hemen salona yazılın ve gelecek yaza hazırlanmaya başlayın. Gelecek yaz daha güzel olsun! Ve kendinize bir söz verin ve her ay bir hafta sonunu şehir dışında dinlenerek değerlendirin. Penti’nin aktif yaşam koleksiyonuna göz atabilirsiniz.

Yıl harika geçsin ve gelecek yaz yine bikini seçme telaşına düşelim. Çünkü en tatlı telaş yaz tatiline olan telaş 🙂

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Sezona Hızlı Bir Başlangıç Yapmak - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
sonbahar makyajı için geri sayım başladı
Sonbaharın Favori Makyaj Renkleri

Gelin itiraf edelim, yaz sıcaklarından keyifle makyaj yapmayı hepimiz özledik. Havalar biraz serinlesin de harika makyajlar yapalım diye bekledik… O...

Kapat