Arama Yap

Sıcacık Kış Kombinleri

Sıcacık Kış Kombinleri

Sonbahar ve kış boyunca sıcacık kombinlerle kalpleri ısıtma zamanı… Olmazsa olmaz kışlık aksesuarlar ile tarzınıza uygun kombinler hazırlamaya var mısınız? Sıcacık kış kombinleri ortaya çıksın, sıcak ve samimi kış günleri bir an önce gelsin.

Sıcacık Kombinlerle Kışı Isıtma Zamanı

 

Fularların Tam Zamanı
Sonbaharın serin günlerinde bir fular edinin ve kullanmaya başlayın. Bu güzel fularlar kışın çok daha sık kullanacağınız bir aksesuara dönüşecek. Fularlar 2018-2019 sonbahar ve kış koleksiyonlarının olmazsa olmazları arasında. Fularları, tek renk gömleklerle, şık ve yünlü kazaklarla, trençkot ve motorcu ceketleriyle birlikte kullanabilirsiniz. Sezonun en iyi detaylarından biri olan fularlar Penti’nin aksesuar koleksiyonunda yerini aldı bile.

 

Saç Bandı Şıklığı
Örme, kalın ve tarz sahibi saç bantları sezonun en popülerleri arasında. Saçınızı topuz yaparak ya da açık bırakarak kullanabilirsiniz. Bu sonbahar ve kışın olmazsa olmazı gümüş tonlarında bir saç banda isterseniz Penti’de bulabilirsiniz. Saç bantlarını boğazlı ve crop kazaklarla, derin V yakalı bluzlarla ve floral elbiselerle birlikte kullanmak iyi fikir.

 

Ponponlu Bereler Buraya
Sezonun en feminen ve bir o kadar da sıcak aksesuarlarından olan berelerle kış başlasın! Ponponlu bereler bu sezon daha şık ve daha fit. Tam bir uyum şaheseri istiyorum diyorsanız, Sisi ya da Irene berelerle tanışın. Penti.com’da.

 

Pançolarla Isınalım
Pançolar gerçekten büyülüler. Evde kullanmak isterseniz TV karşısında keyfinize eşlik eder. Ofiste kullanmak isterseniz tarzınızı tamamlar. Sokakta kullanmak isterseniz, ceketinizin ya da paltonuz üzerine tam olarak uyar. Pançolar hem stil sahibi hem de işlevseller. Sıcacık pançolardan bir tane edinin.

 

Işıltılı Kulaklar
Sezonun ne kadar ışıltılı ve pırıltılı olduğundan sık sık bahsediyoruz. Penti’nin Emma kulaklığı da tam sezonun modasına uygun. Hem ışıl ışıl, hem de sıcacık bir bir kulaklık için buraya bir tıklama alalım…

Sıcacık kış kombinleri için birbirinden iyi bu tasarımları için buradan sepete atın. Penti’ye uğrayıp hepsini yakından görme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Sıcacık Kış Kombinleri - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Kışa Fit Girmek İsteyenlere Tavsiyeler

Kışa fit girmek demek, yılbaşı partisinde, Sevgililer Günü’nde, soğuk günleri ısıtan çeşitli etkinliklerde istediğiniz görünüme yaklaşmak demek… Kışa fit girmek,...

Kapat